تازه ترین عناوین
برگزاری کارگاه آموزشی صنعت فولاد با رویکرد کاتالیست های احیاء مستقیم آهن
کارگاه آموزشی صنعت فولاد کشور به میزبانی شرکت نفت و گاز سرو در هتل پارس کرمان با رویکرد کاتالیست های احیاء مستقیم آهن و با هدف ایجاد زبان مشترک میان مجتمع های مصرف کننده کاتالیست و کسب نتایج مثبت در افزایش بهره وری تولید آهن آسفنجی واحدهای فولادی کشور برگزار شد.

پانزدهمین دوره آموزشی کاتالیست های هترژون با رویکرد فرآیند احیاء مستقیم آهن به میزبانی شرکت نفت و گاز سرودر هتل پارس کرمان به مدت دو روز برگزار گردید. این دوره با حضور مدیران و متخصصان شرکت های پیمانکار، مشاور و تولیدکننده صنعت آهن اسفنجی کشور منطقه کرمان همراه بود که نمایندگانی از شرکت های تولیدکننده آهن اسفنجیهمچون مجتمع فولاد سیرجان ایرانیان، مجتمع احیاء استیل فولاد بافت، مجتمع توسعه آهن و فولاد گلگهر، مجتمع جهان فولاد سیرجان ایرانیان و همچنین شرکت مهندسی برسو وشرکت مهندسی فناور معادن و فلزات (MMTE)در این دوره حضور داشتند.

شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو، به عنوان پیشگام تولید کاتالیست صنایع پتروشیمی، فولاد و پالایشی شناخته می شود که در کنار تولید و رفع نیاز کاتالیست مجتمع های مذکور با برگزاری کارگاه هایی باعث افزایش کارایی و بهره وری در فرایندهای تولیدی مخلتف از جمله تولید آهن اسفنجی شده است. این شرکت جزو معدود شرکت های دانش بنیان به شمار می آید که به نشر دانش تکنولوژی پرداخته که فعالیت های این شرکت به عنوان مصداق دقیقی از یک اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی یاد می شود به طوری که تاکنون چاپ دو کتاب تخصصی و برگزاری ۱۵ کارگاه  آموزشی برای صنایع فوق و نیز صدور ۳۰۱ گواهی پایان دوره برای کارشناسان، مدیران و متخصصان صنایع مذکور در کارنامه این شرکت قرار دارد.

خدمات فنی و مهندسی ارائه شده از سوی شرکت نفت و گاز سرو که به واسطه کاتالیست های استراتژیک صنایع پتروشیمی،پالایشی و فولادی به دست آمده باعث شده است که تاثیر مستقیمی بر دسترسی بیشتر به اطلاعات فنی، افزایش کارایی و بهبود عملکرد اپراتوری، افزایش راندمان تولید، کاهش ریسک های مرتبط با خرید کالای استراتژیک، کاهش هزینه مالی و غیر مالی و .. به وجود آید. از آخرین دستاوردهای این شرکت می توان به تالیف و چاپ کتاب “ریفورمینگ و کاتالیست های نیکل در فرآیند احیای مستقیم آهن” اشاره نمود که به واسطه تجارب دانش بنیانی که در نزد شرکت نفت و گاز سرو وجود دارد به رشته تحریر در آمده است.

2

تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۵
شناسه مطلب : 13846
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.