بازار بیلت ترکیه در آرامش
به طور معمول و براساس روند سالیان گذشته، بازار بیلت ترکیه پیش از تعطیلات مذهبی در آرامش بود و این شرایط امسال نیز متصور است.

ترجمه  چیلان  از متال اکسپرت، کارخانه های فولاد در بازار حضور ندارند درحالی که تولیدکنندگان و تجار ورق و میلگرد بر تخفیفات بیشتر از طرف کشورهای CIS اصرار دارند.

قیمت های واردات از کشورهای CIS در حال حاضر در محدوده ۵۲۰ تا ۵۲۵ دلار در هر تن است و برخی از خریداران قیمت های ۵۲۸ تا ۵۳۰ دلار در هر تن را نیز پیشنهاد می دهند.

به طور کلی پیش از تعطیلات فعالیت های خرید بسیار پایین می آید. علاوه بر این، کارخانه های ترکیه ترجیح می دهند ابتدا روند شفاف تری از بازار در بخش های محصولات نهایی و قراضه ببینند و سپس تصمیم گیری نمایند.

پیش بینی می شود در هفته جاری نیز روند بازار آرام باشد و هیچکس قصد ندارد قبل از تعطیلات اقدام به خرید نماید. روند قیمتی بیلت در ترکیه به شدت به بازار قراضه وابسته است و چنانچه بهای این ماده سقوط کند، مطمئنا بیلت نیز نزولی خواهد بود.

قیمت های بیلت در بازار داخلی ترکیه به طور کلی در محدوده ۵۲۰ دلار در هر تن درب کارخانه شده و برخی فروشندگان گزارش کرده اند که حاضر به فروش با تخفیف نیز هستند هرچند که هیچ معامله واقعی در بازار دیده نشده است.

پیشنهاد صادرات بیلت ترکیه هم نشان می دهد قیمت های صادراتی ۵۲۵ تا ۵۳۰ دلار در هر تن فوب بنادر این کشور است اما به جهت تقاضای کم، هیچ معامله ای گزارش نشده است.

2

تاریخ انتشار : ۵ شهریور ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۷
شناسه مطلب : 14217
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.