مونتاژکاری نه، نوآوری آری
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار با جمعی از نخبگان با بیان اینکه باید برای صنعت کشور فکر اساسی شود گفتند: صنعت گرفتار آفت مونتاژکاری شده است و تا وقتی که این آفت وجود دارد، نوآوری مورد توجه قرار نخواهد گرفت و تحرک و کار علمی نیز متوقف خواهد شد و در چنین شرایطی، میان دانشگاه و صنعت، ارتباطی برقرار نخواهد بود.

به گزارش  چیلان ، ایشان در این نشست اظهار داشتند: باید در یک بازه ۱۰ ساله، رویکرد صنعتی کشور از مونتاژ به نوآوری تغییر یابد.

رهبر انقلاب درباره مسئله برجام هم فرمودند: دولت‌های اروپایی بر مسئله‌ی برجام تأکید کردند و سخنان رئیس جمهوری آمریکا را محکوم کردند. ما از این مقدار استقبال می‌کنیم اما این کافی نیست که فقط بگویند او برجام را پاره نکند.

ایشان فرمودند: برجام به نفع آنهاست. تا طرف مقابل برجام را پاره نکند ما آن را پاره نمی‌کنیم اما اگر او برجام را پاره کرد ما آن را ریزریز می‌کنیم.

حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: اروپا باید در مقابل اقدامات عملی آن‌ها بایستد و از ورود به مسائل دفاعی ما پرهیز کند. این را از اروپایی‌ها قبول نمی‌کنیم که با حرف زور آمریکا هم‌آواز شوند.

2

تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۶
شناسه مطلب : 14957
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.