فولاد خراسان در سودای صادرات محصول به آفریقا
کل صادرات شمش فولاد خراسان از ابتدای سال 96 تا پایان آذرماه به 26 هزار تن رسید و در مدت مذکور صادرات محصول نهایی (میلگرد) 85 هزار تن بود.

به گزارش  چیلان ، محمدحسن پارسا، معاون بازاریابی و فروش مجتمع فولاد خراسان گفت: با صدور نخستین محموله شمش فولادی این مجتمع به بازار جنوب شرق آسیا، خراسان رضوی وارد فهرست صادرکنندگان عمده شمش فولاد به بازارهای بین المللی شد.

وی افزود: فولاد خراسان از ابتدای امسال موفق به صدور بیش از ۱۱۰ هزار تن از تولیدات خود به بازارهای جهانی شده که از این میزان ۸۵ هزار تن میلگرد بوده که عمدتا به کشورهای عراق، ترکمنستان، افغانستان، کویت، گرجستان و امارات صادر شده است.

معاون بازاریابی و فروش مجتمع فولاد خراسان عنوان کرد: تلاش چین، به عنوان بزرگترین تولید کننده فولاد جهان برای تامین نیاز بازار داخلی خود و کاهش ظرفیت تولید این کشور که در پی تعطیلی واحدهای قدیمی و آلاینده زیست محیطی چین اتفاق افتاده، باعث شده تا صادرات فولاد چین کاهش یابد که باید دیگر کشورهای تولید کننده فولاد از این فرصت برای افزایش حضور خود در بازار جهانی نهایت بهره را ببرند و در همین راستا و به منظور توسعه صادرات مجتمع فولاد خراسان مذاکراتی برای بازاریابی و صدور محصول به کشورهای حوزه شمال آفریقا نیز به عمل آمده است.

2

تاریخ انتشار : ۱ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹
شناسه مطلب : 16424
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.