تازه ترین عناوین
تاکید مدیر عامل شرکت فولاد نطنز:زمان واریز حقوق کارگران شرکت فولاد نطنز منظم تر خواهد شد
زمان پرداخت حقوق و مزایای کارگران شرکت فولاد نطنز منظم تر شده و در صورت رونق بازار کلیه معوقات آنان پرداخت خواهد شد.

به گزارش  چیلان ، جواد توکلی طرقی، مدیر عامل شرکت فولاد نطنز گفت: حقوق و مزایای کارگران شرکت فولاد نطنز به روز می شود و در صورت رونق بازار کلیه معوقات آنان پرداخت خواهد شد.

وی اظهار کرد: با تمهیداتی که برای سال جدید اندیشیده شده و اقداماتی که انجام شده، حقوق کارگران شرکت فولاد نطنز به روز می شود.

توکلی افزود: اگر تا چند ماه آینده بازار فولاد به رونق خود ادامه دهد، همان سنواتی که به عنوان معوقات باقی مانده است به کارگران این شرکت پرداخت می شود و علی رغم همه مشکلات جاری و در صورت کمک نهاد های مرتبط، زمان واریز حقوق ها منظم تر خواهد شد.

مدیر عامل شرکت فولاد نطنز گفت: آخرین پرداختی حقوق کارگران این شرکت، متعلق به فروردین ماه بوده که چند روز قبل به حساب آن ها واریز شده است و امیدواریم این روند ادامه یابد.

وی تصریح کرد: کارگرانی که در ۱۷۰۰ درجه سانتیگراد و در کنار نقطه ذوب فلز کار می کنند و از حداقل حقوق و امکانات برخورداند قطعا لایق ستایش هستند.

توکلی طرقی خاطرنشان کرد: در سال جدید که سال حمایت از کالای ایرانی است، با همکاری وزات صنعت، معدن و تجارت کارگروهایی برای تامین مواد اولیه تشکیل شده است و خروجی آن حمایت از کارخانجات خصوصی حوزه فولاد و رفع مشکلات آنها بوده است.

وی گفت: یکی از برنامه های سال جدید، افزایش تولید و گسترش مجموعه فولاد نطنز و به مراتب در ادامه مسیر آن استخدام نیروهای جدید برای این شرکت و کارآفرینی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت فولاد نطنز افزود: از دولت و نهادهای مرتبط تقاضا داریم مشکلاتی که علاوه بر تولید و مواد اولیه وجود دارد را برای تولید کنندگان کم کنند تا تولیدکنندگان تمرکز خود را بر روی تولید و افزایش آن قرار دهند.

2

تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۳
شناسه مطلب : 17765
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.