تازه ترین عناوین
توکا فولاد موفق به اخذ سرمایه گذاری خارجی شد/ اجرای طرح توسعه شرکت در آینده نزدیک
مرکز اسقاط خودروی فولاد کالا با ظرفیت اسقاط ۳۰ تن در روز با حضور رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور افتتاح شد.

به گزارش  چیلان ، با حضور رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور از مرکز اتوماسیون اسقاط خودرو با ظرفیت ۳۰ تن اسقاط در روز در شرکت فولاد کالا ( فوکا) از زیرمجموعه هلدینگ توکا فولاد در شهرک صنعتی رازی بهره برداری شد.

رئیس ستاد حمل و نقل جاده ای و سوخت کشور در مراسم افتتاح مرکز اسقاط خودرو مکانیزه و تمام اتوماسیون شرکت فولاد کالا در شهرک رازی شهرضا گفت: در سال ۹۶، حدود ۲۰۰ هزار خودرو در ۲۰۰ مرکز اسقاط خودرو در سراسر کشور اسقاط شده است.

دکتر مهدی نیکدار از رعایت استانداردها و حفظ محیط زیست در این مرکز اسقاط خبر داد و گفت: این ستاد با هدف کنترل و بهبود عملکرد خودروها، از تمام ظرفیت خود بهره خواهد گرفت تا با رعایت استاندارد های موجود، خودروهای فرسوده از ترافیک شهری و حمل و نقل خارج گردند.

نیک کار با اشاره به فعالیت این مرکز بصورت تمام اتوماسیون و مجهز به مدرن ترین دستگاههای اسقاط گفت: هم اکنون در استان اصفهان، ۱۵ مرکز اسقاط خودرو فعال هستند که با هماهنگی این ستاد، اقدام به اسقاط و از رده خارج کردن خودروهای فرسوده می کنند.

رئیس ستاد حمل و نقل جاده ای و سوخت کشور در ادامه ضمن بازدید از خط تمام مکانیزه و اتوماسیون در این شرکت گفت: فولاد کالا یکی از بهترین و مدرن ترین مراکز اسقاط خودرو در کشور است.

در ادامه مراسم افتتاح و بهره برداری از مرکز اسقاط خودرو، مهدی ربانی مدیر عامل شرکت فولاد کالا در سخنانی از اجرای طرح توسعه شرکت در آینده نزدیک خبرداد و گفت: این شرکت موفق به جذب سرمایه گذاری خارجی شده است.

وی به اهتمام این شرکت در رعایت مسائل زیست محیطی و مشتری مداری و جلب رضایت مالکان خودروهای فرسوده اشاره کرد و گفت: ایفای مسوولیت های اجتماعی همگام با فعالیت اقتصادی در این شرکت به یک فرهنگ تبدیل شده و همه کارکنان شرکت نسبت به رعایت استانداردهای لازم اعتقاد دارند

2

تاریخ انتشار : ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹
منبع : گسترش
شناسه مطلب : 17799
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.