تحلیل موسسه مودیهند سریع ترین رشد را در صنعت فولاد جهان خواهد داشت
موسسه مودی (Moody) که یک شرکت آمریکا فعال در زمینه تجارت و خدمات مالی است گزارش داده که طی 12 تا 18 ماه آینده هند سریعترین رشد را در صنعت فولاد جهان خواهد داشت.

به گزارش  چیلان ، موسسه مودی اشاره کرده که نرخ رشد سالیانه مصرف فولاد هند حداقل ۵.۵ تا ۶ درصد باقی خواهد ماند و رشد تولید ناخالص داخلی را با میانگین رشد سالانه ۷.۳ درصد تا ۷.۵ درصد ارتقا خواهد داد. اکثر محصولات فولادی هند به صنعت خودرو صادر و در صنایع داخلی مصرف می شود. در واقع با توجه به شرایط بازار، انتظار می رود فولاد هند پس از چین در رتبه دومین تولیدکننده برتر قرار گیرد.

به گزارش  چیلان  به نقل از مودی، دولت هند نیز اقداماتی را جهت تشویق بیشتر و توسعه بهتر صنعت فولاد هند اندیشیده است.

طبق گفته مودی ظرفیت تولید فولاد هند تا سال ۲۰۲۱ محدود خواهد شد اما حتی اگر افزایش قیمت مواد اولیه نظیر زغال سنگ کک شو و سنگ آهن بر قیمت های فولاد فشار آورده و سود فولادسازان را تحت تاثیر قرار دهد، تقاضای قوی بازار به ویژه در بخش ساخت و ساز، زیربناها و صنایع خودروسازی از قیمت محصولات نهایی فولاد حمایت خواهد کرد. مودی اشاره کرده که صنعت فولاد آسیا طی چند سال گذشته به طور پیوسته توسعه یافته است و عمده فولادسازان این منطقه سودآور هستند و سود آنها در ۱۲ ماه آینده نیز به جهت تقویت تقاضا، افزایش چشمگیرتری خواهد داشت.

2

تاریخ انتشار : ۶ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۰
شناسه مطلب : 21243
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.