جزئیات بیشتر از حادثه در یک واحد فولادسازی در قم
خبرها حاکی از وقوع یک حادثه در یکی از واحدهای فولادسازی قم دارد با این حال چیلان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این حادثه که در شرکت فولادسازان جم اتفاق افتاده می باشد.

به گزارش  چیلان ، مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره جزئیات انفجار در کوره کارخانه فولاد گفت: این حادثه حوالی ساعت ۱۱:۲۰ دقیقه صبح روز گذشته در شهرک شکوهیه قم رخ داده است.

مجتبی خالدی افزود: پس از تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس بلافاصله ۴ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: در این حادثه ۶ نفر مجروح شدند که توسط تکنسین های اورژانس به نزدیک‌ترین مرکز درمانی انتقال یافتند.

به گزارش  چیلان ، در این حادثه همانگونه که اعلام شد ۶ نفر مجروح شدند که بنا به اعلام پزشک اورژانس بیمارستان این ۶ نفر با مواد مذاب سوخته اند که یکی از آنها ۵۵ درصد سوختگی داشت و ۵ نفر دیگر ۱۰ تا ۲۰ درصد سوختگی داشتند. ۵ نفر از این افراد ترخیص شده اند و تنها یک نفر در بیمارستان بستری می باشند.

مهرتاش حنیفی، مدیرعامل فولاد سازان جم نیز در خصوص این حادثه گفت: متاسفانه روز گذشته یک حادثه پاشش مذاب داشتیم که بعد از این حادثه حتی کوره حتی متوقف نشد، ولی متاسفانه صدا و سیما و سایتهای خبری بقدری سریع به این اتفاق دامن زدند که خودمون هم شوکه شدیم و در کمتر از ۲ ساعت روی آنتن شبکه خبر ارسال شد! چنان به سرعت یک کلاغ و چهل کلاغ کردند که گفتند انفجار در یکی از مخازن!

وی افزود: خوشبختانه با توجه با استفاده پرسنل از ابزار و لباسهای ایمنی مناسب سوختگیها بجز یک مورد سطحی بود و همون موقع مرخص شدند و یکی از همکاران امروز حالش بسیار بهتر بود.

2

تاریخ انتشار : ۹ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹
شناسه مطلب : 21369
ارسال
Share on TumblrShare on RedditShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.