منتخبین فولادی و معدنی که به اتاق بازرگانی استان ها راه یافتند را بشناسیم
انتخابات اتاق های بازرگانی استان ها 11 اسفند ماه برگزار شد و از میان شخصیت های فولادی و معدنی راه یافته به اتاق های بازرگانی می توان به دکتر بهرام سبحانی، سید حسین احمدی، احمد خوروش، سید محمد اتابک، سجاد غرقی، عباس آرگون و محمدرضا بهرامن و نیز علی عباسلو اشاره کرد.

موفقیتی دیگر برای مرد سال فولاد ایران

دکتر سبحانی رئیس هیئت مدیره شرکت ذوب آهن اصفهان، رئیس انجمن تولید کنندگان فولاد و رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان اصفهان در دوره هشتم که به تازگی نیز به عنوان مرد سال فولاد ایران انتخاب شده بود، در انتخابات دوره نهم، نفر دوم گروه صنعت در این دوره انتخاب شد.

نمایندگان منتخب انتخابات اتاق بازرگانی استان اصفهان در بخش صنعت، خانم فرشته امینی، دکتر بهرام سبحانی، محمدرضا رجالی، رسول رنجبران و اخوان مقدم می باشند.

در ضمن سید عبدالوهاب سهل آبادی و آقای خروش به عنوان منتخبین معدن و در بخش کشاورزی آقایان قلمکاری، اخوان مقدم و صادقی به هیئت نمایندگان اتاق اصفهان راه یافتند.

حضور مجدد عضو انجمن فولاد ایران در اتاق بازرگانی اصفهان

احمد خوروش، منتخب معدن اتاق بازرگانی اصفهان شد. وی عضو سابق هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد و مدیرعامل فولاد کویر کاشان در دوره جدید انتخابات اتاق بازرگانی اصفهان در بخش معدن منتخب فعالان بخش خصوصی گردید.

عضو هیئت مدیره انجمن فولاد به اتاق بازرگانی مشهد راه یافت

سید حسین احمدی، منتخب معدن اتاق بازرگانی مشهد شد. وی عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد و مدیرعامل فولاد خراسان در دوره جدید انتخابات اتاق بازرگانی مشهد با ۳۱۷ رای در بخش معدن منتخب فعالان بخش خصوصی گردید.

اتابک، بهرامن، غرقی و آرگون نمایندگان زنجیره فولاد در اتاق تهران شدند/ائتلاف برای فردا در اتاق تهران تثبیت شد

در انتخابات اتاق بازرگانی تهران در گروه بازرگانی خوانساری بیشترین رای در کل کاندیداها را اخذ نمود و سایر منتخبین شامل محمدرضا انصاری، محمد امیرزاده، عباس آرگون، شهاب جوانمردی، رضی حاجی‌آقامیری، مجید حسینی‌نژاد، ناصر ریاحی، مهدی شریفی نیک‌نفس، سید مجید صدری، محمدرضا طلایی، مهرداد عباد، محمد مهدی فنایی، افشین کلاهی، محمد لاهوتی وسیده فاطمه مقیمی هستند.

در گروه صنعت منتخبین شامل محمد اتابک، حسن احمدیان، رضا پدیدار، هاله حامدی‌فر، محمد حسن دیده‌ور، محمدرضا زهره‌وند، حمیدرضا صالحی سلمی، فرزین فردیس، عباسعلی قصاعی، علیرضا کلاهی صمدی، محمود نجفی‌عرب، محمدرضا نجفی‌منش، علی نقیب و هرویک یاری جانیان می باشند.

در گروه کشاورزی، حسن فروزان‌فرد، کاوه زرگران، احمد صادقیان، احمدرضا فرشچیان، علی تقوی‌فر و مهدی معصومی اصفهانی و در گروه معدن، علاء میرمحمدصادقی، فریال مستوفی، محمدرضا بهرامن و سجاد غرقی از جمله منتخبین بودند.

گفتنی است، علی عباسلو، مدیر عامل شرکت جهان فولاد سیرجان و عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد به عنوان تنها فولادی اتاق بازرگانی کرمان منتخب فعالان بخش خصوصی شد.

2

تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۳
شناسه مطلب : 24149
ارسال
Share on TumblrShare on RedditShare on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.