عضو جدید هیئت عامل ایمیدرو منصوب شد/ دکتر نعیمی جایگزین مهندس ملارحمان شد
عباس نعیمی از سوی اعضای مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، به عنوان عضو موظف هیئت عامل ایمیدرو منصوب شد.

به گزارش  چیلان ، نعیمی در جلسه ای رسمی و با امضای محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امور اقتصاد و دارایی، نیرو و صنعت معدن و تجارت به این سمت منصوب شد.

این حکم بنابر اساسنامه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و با رعایت تبصره ۲ ماده ۲۴۱ اصلاحی لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت صادر و وی جایگزین جمشید ملارحمان مدیرعامل فعلی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شده است.

عباس نعیمی پیش از این به عنوان قائم مقام و مشاور ارشد اجرایی رییس هیات عامل ایمیدرو فعالیت می کرد. وی دارای مدرک DBA‌ (مدیریت عالی کسب و کار) دانشگاه تهران و هم اینک دانشجوی دکترای مهندسی مالی است. نعیمی دوره کارشناسی اقتصاد را در دانشگاه علامه گذراند و سپس از همین دانشگاه مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی را کسب کرد.

نعیمی علاوه بر این، در کارنامه حرفه ای خود سوابقی همچون عضویت شورای پذیرش شرکت بورس تهران، معاون گروه توسعه ملی، رئیس هیئت مدیره سیمان فیروزکوه،‌ جانشین مدیر عامل پتروشیمی شازند را دارد.

2

تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱
منبع : ایمیدرو
شناسه مطلب : 27339
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.