عصاری در گفت و گو با چیلان تشریح کرد:سرمایه گذاری های جدید شرکت های هلدینگ توسعه معادن و فلزات
مهندس عصاری از سرمایه گذاری های جدید شرکت های هلدینگ توسعه معادن و فلزات خبر داد.

مهندس عزیزاله عصاری، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه معادن و فلزات در گفت و گو با خبرنگار  چیلان  گفت: در بحث سرمایه گذاری های جدید شرکت های هلدینگ معادن و فلزات، یکی از پروژه های جدیدی که به آن وارد شده ایم بحث سرمایه گذاری در پروژه سرب و روی است.

وی پروژه های دیگر را اینگونه بیان کرد:  از دیگر پروژه هایی که در آن سرمایه گذاری کرده ایم می توان به ورورد به بحث اکتشاف اشاره کرد. پروژه دیگری که به آن ورود کرده ایم حمل و نقل ترکیبی است، حدود صد و هشتاد هکتار زمین را از شهید رجایی گرفته ایم که یک اسکله کاملاً مکانیزه برای فولاد احداث کنیم تا کشتی های ۱۵۰  هزار تنی بتوانند در آنجا پهلو بگیرند.

وی ادامه داد: همچنین ارتباط صنعت و دانشگاه را مد نظر قرار داده ایم. همچنین در بخش فولاد اگرچه معیار ۵۵ میلیون تن تولید فولاد در سند چشم انداز را دنبال می کنیم اما در زنجیره فولاد یکی از اصلی ترین مشکلاتی که داریم تأمین مواد اولیه است.

مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن و فلزات در مورد مأموریت شرکت راشا گفت: شرکت راشا، وی سی ماست که تقریبا سرمایه آن تأمین شده است. برنامه این شرکت این است که روی ایده ها سرمایه گذاری کند. افراد خلاقی که درون و بیرون مجموعه ما قرار دارند می توانند ایده هایشان را مطرح کنند. ایده هایی که پذیرفته شوند روی آنها سرمایه گذاری می کنیم و اگر در پایلوت جواب دهند آنها را به تولید کلان می رسانیم.

2

تاریخ انتشار : ۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹
شناسه مطلب : 30011
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.