به گزارش چیلان:سراییان مدیرعامل ایریسا شد
مراسم معارفه مدیرعامل جدید و تکریم مدیرعامل پیشین شرکت ایریسا، با حضور مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان برگزار شد و دکتر سراییان جای مهندس نجف آبادی را در ایریسا گرفت.

به گزارش  چیلان ، جلسه تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید شرکت ایریسا با حضور مهندس عظیمیان مدیرعامل گروه فولادمبارکه و جمعی از معاونین، مدیران و کارشناسان این گروه در تاریخ ۲۴ فروردین ماه در محل شرکت ایریسا برگزار گردید.
در این جلسه مهندس عظیمیان ضمن خوش آمد گویی به حضار گفت: شرکت فولادمبارکه بر تمایز در ارائه خدمات در تمامی حوزه ها تاکید داشته و حضور شرکت های تخصصی مانند ایریسا در کنار فولادمبارکه نیز موید این نکته است.
امروز فولادمبارکه با توانمندی و تخصص ایریسا و با استفاده از نسل چهارم تکنولوژی وارد عرصه جدیدی از فناوری میشود که میتواند اداره شرکت فولادمبارکه را نیز هوشمندتر نماید.
وی با اشاره به سوابق آقای دکتر سراییان در عرصه فناوری ابراز امیدواری نمود، با حضور ایشان، شرکت ایریسا در جهت رشد و توسعه علم و فناوری و استفاده از توان و تخصص کارشناسان زبده گام برداشته و با علم و تجربه ایشان شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.
در پایان این مراسم لوح تقدیر و هدیه ای از سوی مدیرعامل گروه فولادمبارکه به آقای مهندس نجف آبادی اهداء و حکم دکتر سراییان به عنوان مدیرعامل شرکت ایریسا به وی اعطاءشد.

2

تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹
شناسه مطلب : 30816
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.