بازدید تعدادی از نمایندگان مجلس از شرکت فولاد اکسین خوزستان
تعدادی از نمایندگان مجلس از خط تولید شرکت فولاداکسین خوزستان بازدید کردند. در این بازدیداز پروژه هزار کیلومتری خط انتقال نفت گوره به جاسک به عنوان یک افتخار ملی یاد شد. نمایندگان مجلس در این بازدید تأکید کردند: امید است در پروژه‌های گازی و نفتی آینده که تعریف شده نیز وزارت نفت و وزارتخانه‌های مختلف به شرکت فولاد اکسین خوزستان فرصت بدهند تا مثل پروژه گوره به جاسک افتخارآفرینی کند تا شاهد نباشیم که شرکت‌های فولادی با خام‌فروشی اسلب ارزش افزوده زیادی را از دست بدهند.

به گزارش  چیلان ، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، حمیدیه، باوی، و کارون عضو کمیسیون عمران مجلس به همراه سید نظام الدین موسوی و دو عضو دیگر کمیسیون‌ اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از خط تولید شرکت فولاداکسین خوزستان بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید اعضای کمیسون اصل ۹۰ مجلس از پروژه هزار کیلومتری خط انتقال نفت گوره به جاسک به عنوان یک افتخار ملی یاد کردند و اذعان داشتند به مدد این پروژه و به همت جوانان متخصص فولاد اکسین و لوله سازی اهواز ورقهای عریض و تبدیل آنها به لوله های انتقال نفت و گاز در داخل کشور تولید و توزیع می شود این در حالی ست که در گذشته این مواد از خارج وارد و باعث خارج شدن ارز زیادی از کشور می‌شد.

این نمایندگان همچنین تاکید کردند: امید است در پروژه‌های گازی و نفتی آینده که تعریف شده نیز وزارت نفت و وزارتخانه‌های مختلف به شرکت فولاد اکسین خوزستان فرصت بدهند تا مثل پروژه گوره به جاسک افتخارآفرینی کند تا شاهد نباشیم که شرکت‌های فولادی با خام‌فروشی اسلب ارزش افزوده زیادی را از دست بدهند.

2

تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۶
شناسه مطلب : 32416
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.