دکتر علی خنیفر خبر داد:برنامه‌ریزی لوله‌سازی اهواز برای تولید کویل ترش در کشور/ جلوگیری از خام‌فروشی از طریق هم‌افزایی با زنجیره فولاد
دکتر علی خنیفر، مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز، اظهار داشت: ارتقاء کیفیت با هدف تولید محصولات جدید نظیر تولید کویل ترش از جمله برنامه‌های لوله‌سازی اهواز برای آینده نزدیک است که با مشارکتِ شرکت‌های زنجیره‌ی فولاد رقم خواهد خورد. وی یادآور شد: پروژه استراتژیک انتقال نفت گوره به جاسک مصداق خوبی از همراهی و هم‌افزایی شرکت لوله‌سازی اهواز با زنجیره‌ی فولاد بود که سرانجامِ این هم‌افزایی منجر به تولید ورق‌های ترش برای اولین بار در کشور شد.

به گزارش  چیلان ، دکتر علی خنیفر، مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز درخصوص حضور این شرکت در بیست و دومین نمایشگاه سمپوزیوم فولاد در کیش با اشاره به تاکید رهبری برای جلوگیری از خام فروشی گفت: یکی از اهداف ما برای حضور در کنارِ مجموعه‌ زنجیره‌ی فولاد تلاش برای هم‌افزایی، بومی‌سازی و در نهایت جلوگیری از خام‌فروشی است.

خنیفر تاکید کرد: از دیگر پیامدهای حضور لوله سازی اهواز در نمایشگاه سمپوزیوم فولاد، ارتباط تنگاتنگ و تامینِ به موقع مواد اولیه از طریق هماهنگی با شرکت‌های بالادستی فولادی است.

مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز با بیان اینکه شرکت لوله سازی اهواز یک سرِ زنجیره‌ی فولادی است تاکید کرد: ارتقاء کیفیت با هدف تولید محصولات جدید در آینده همچون تامین و تولید کویل ترش ازجمله برنامه ریزی‌های ما برای آینده نزدیک با مشارکتِ زنجیره‌ی فولاد است.

خنیفر یادآور شد: پروژه استراتژیک گوره به جاسک مصداق خوبی از همراهی و هم‌افزایی با زنجیره‌ی فولاد بود که سرانجامِ این هم‌افزایی منجر به تولید ورق‌های ترش برای اولین بار در کشور شد. به قطع یقین این همراهی‌ها و استحکام روابط با فولادی‌ها می‌تواند پیامدهای بسیار خوبی برای چرخه‌ی تولید در کشور باشد.

2

تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۱
شناسه مطلب : 33115
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.