هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت/ سقوط قیمت سهام فولادی و سنگ آهنی پس از دستور وزیر صمت برای اجرای سریع شیوه نامه دستوری تنظیم بازار فولاد
نمادهای فولادی و حتی سنگ آهنی بازار سرمایه امروز سه شنبه سقوط شدیدی را تجربه کردند؛ این در حالی است که این نمادها از اواسط مرداد تاکنون در حال تلخ کردن کام سهامداران خود هستند.

نمادهای فولادی و حتی سنگ آهنی بازار سرمایه امروز سقوط شدیدی را تجربه کردند؛ این در حالی است که این نمادها از اواسط مرداد تاکنون در حال تلخ کردن کام سهامداران خود هستند.

ریزش چند روز اخیر نمادهای فولادی به دلیل شیوه نامه دستوری تنظیم بازار فولاد روی داده است؛ شیوه‌نامه‌ای که ایرادات فراوانی دارد و این ایرادات نیز به تفصیل توسط انجمن فولاد و کارشناسان تشریح شده است. اما دولت انتخابش این بوده که گوش خود را بر این انتقادات ببندد و چشمانش به روی ایرادات بسته بماند. وزیر صمت نیز که دستور اجرای سریع این شیوه‌نامه دستوری را صادر کرده است. آیا با چیزی که دولت، وزارت صمت و معاونت امور معدن و صنایع معدنی این وزارتخانه کاشته‌اند، انتظاری جز زیان دیدن سهامداران می‌رود. و البته تبعات این شیوه‌نامه دستوری که آسیب جبران‌ناپذیر به صنعت فولاد کشور در سال جهش تولید است در راه خواهد بود.

معاملات امروز نمادهای فولادی و سنگ آهنی را در جدول زیر ببینید.

2

تاریخ انتشار : ۴ آذر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۶
شناسه مطلب : 33723
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.