مجوز افزایش سرمایه فولاد مبارکه از محل سود انباشته توسط سازمان بورس صادر شد/ مبارکه بزرگترین شرکت بورسی بازار سرمایه شد
مجوز افزایش سرمایۀ سنگین فولاد مبارکه از محل سود انباشته توسط سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شد و به این ترتیب سرمایۀ شرکت با 73 درصد رشد از 7 هزار و 500 به 13 هزار میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

به گزارش  چیلان ، طهمورث جوانبخت سرپرست معاونت اقتصادی و مالی فولاد مبارکه گفت: مجوز افزایش سرمایۀ سنگین و جذاب شرکت از محل سود انباشته توسط سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شد و به این ترتیب سرمایۀ شرکت با ۷۳ درصد رشد از ۷ هزار و ۵۰۰ به ۱۳ هزار میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

وی افزود: این افزایش سرمایه به‌منظور اصلاح ساختار مالی با توجه به مخارج انجام‌شده جهت تکمیل طرح‌های در دست اجرا، مشارکت انجام‌شده در افزایش سرمایۀ شرکت‌های فرعی و وابسته، تملک سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت و سرمایۀ در گردش موردنیاز جهت برنامه‌های آتی شرکت انجام می‌گیرد.

وی با تأکید بر این‌که با ثبت این افزایش سرمایه، شرکت فولاد مبارکه جایگاه بزرگ‌ترین شرکت بورسی را از آن خود خواهد کرد، در خصوص تاریخ برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت تصریح کرد: این مجمع روز چهارشنبه ۲۴ بهمن‌ماه در محل سالن نگین سپاهان‌شهر برگزار خواهد شد.

سرپرست معاونت اقتصادی و مالی فولاد مبارکه در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص عملکرد درخشان شرکت در ۹ماهۀ سال ۹۷ افزود: درآمد فولاد مبارکه در بازۀ زمانی مذکور نسبت به‌مدت مشابه سال قبل با افزایش ۴۶ درصدی به ۱۶ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان رسید که این موفقیت در نتیجه کسب رکوردهای تولید، مدیریت صحیح هزینه‌ها و تلاش همۀ همکاران زحمتکش به دست آمد.

2

تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱
شناسه مطلب : 23785
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.