تازه ترین عناوین
نتیجه عرضه شمش فولادی در بورس کالا​ / معامله بیش از ۱۲۶ هزار تن شمش بلوم با قیمت میانگین ۱۱۱۲۶ تومان به ازای هر کیلو (به همراه جدول)
امروز سه‌شنبه ۲ دی‌ماه، بورس کالا میزبان عرضه ۱۳۱ هزار و ۲۶۵ تن شمش بلوم بود که با احتساب معاملات مچینگ، در نهایت ۱۲۶ هزار و ۷۹۰ تن شمش مورد معامله قرار گرفت!

به گزارش  چیلان ، امروز سه‌شنبه ۲ دی‌ماه، بورس کالا میزبان عرضه ۱۳۱ هزار و ۲۶۵ تن شمش بلوم بود که با احتساب معاملات مچینگ، در نهایت ۱۲۶ هزار و ۷۹۰ تن شمش مورد معامله قرار گرفت!

قیمت پایه شمش بلوم در عرضه‌های امروز ۹۷۴۰ تومان به ازای هر کیلو بود. قیمت میانگین موزون شمش بلوم نیز در معاملات امروز ۱۱۱۲۶ تومان به ازای هر کیلو بود که افزایش ۱۳۸۶ تومانی به ازای هر کیلو را نسبت به معاملات هفته گذشته نشان می‌دهد. با احتساب این قیمت میانگین موزون، شمش فولادی امروز در بورس کالا با قیمت ۴۳۳ دلار به ازای هر تن معامله شد. گفتنی است آخرین نرخ شمش صادراتی ایران ۴۹۵ دلار، آخرین قیمت شمش CIS در محدوده ۵۶۹ دلار و آخرین قیمت قراضه وارداتی ترکیه ۴۶۶ دلار است!

در جدول زیر 👇 نتایج معاملات امروز شمش بلوم و اسلب در بورس کالا را ببینید. اطلاعات معامله نظیر قیمت میانگین، قیمت پایه، میزان تقاضا و … در این جدول قابل مشاهده است.

امروز به لحاظ ارزشی، جمعا ۱۵۱۲ میلیارد تومان شمش بلوم و اسلب در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت.

2

تاریخ انتشار : ۲ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۲
شناسه مطلب : 34075
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.