تازه ترین عناوین
خبر فوریتعویق سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران/ ستاد ملی مقابله با کرونا با زمان برگزاری موافقت نکرد
بنا بر اعلام انجمن تولیدکنندگان فولاد، سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که قرار بود از ۴ تا ۶ خردادماه در هتل المپیک تهران برگزار شود، با عدم موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا به زمان دیگری موکول شد.

بنا بر اعلام انجمن تولیدکنندگان فولاد، سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که قرار بود از ۴ تا ۶ خردادماه در هتل المپیک تهران برگزار شود، با عدم موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا به زمان دیگری موکول شد.
سید رسول خلیفه سلطانی دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با بیان این خبر به  چیلان  گفت: علاوه بر پروتکل‌های بهداشتی متداول، تمهیدات دیگری هم برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در این رویداد ملی در نظر گرفته شده بود که از آن جمله می‌توان به امکان حضور مجازی در این جشنواره، بازدید مجازی از نمایشگاه و پخش زنده تلویزیونی جشنواره و نمایشگاه اشاره کرد اما با این اوصاف، ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن اعلام مخالفت خود با زمان برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در خردادماه، دلیل آن را نگرانی از حضور و ازدحام جمعیت با توجه به استقبال دوره‌های پیشین و علی رغم پروتکل ها و تهمیدات درنظر گرفته شده دانسته و به انجمن توصیه کرده برگزاری این رویداد را به تعویق بیاندازد.

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ادامه داد: بر این اساس و با توجه به اینکه سلامتی جامعه فولاد کشور در اولویت قرار دارد، تصمیم گرفتیم به توصیه ستاد مقابله با کرونا عمل کرده و ریسک سلامت شهروندان را بالا نبریم. لذا سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران را در اولین زمانی که وضعیت کنترل کرونا به پایداری نسبی برسد و مجوزهای لازم اخذ شود، به صورت ترکیبی (حضوری – مجازی) برگزار خواهیم کرد.

خبر مرتبط: «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» به صورت حضوری-مجازی برگزار می‌شود + اطلاعات تماس با با دبیرخانه سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد

خلیفه سلطانی همچنین به مشارکت کنندگان در جشنواره و نمایشگاه اطمینان خاطر داد که ثبت نام آنها و جانمایی انجام شده غرفه‌ها در نمایشگاه ملی فولاد ایران تا زمان برگزاری این رویداد محفوظ باقی خواهد ماند.

 

2

تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۳
شناسه مطلب : 35532
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.