چیلان آنلاین
کدخبر : ۱۰۹۰۱
مرتبط با : اخبار
تاریخ : ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵:۴۶
طی آیین ویژه ای با حضور دکتر فیروز آبادی، قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور، مهندس صادقی مدیرعامل ذوب آهن، دکتر دشتیانه معاون بازاریابی و فروش این شرکت و مسئولان شرکت پویش بازرگان ذوب آهن، سیستم فروش اینترنتی محصولات ذوب آهن آغاز شد تا این محصولات به آسانی در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.
آغاز فروش اینترنتی محصولات ذوب آهن

در این آیین ویژه که در غرفه ذوب آهن در نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی برگزار شد، مهندس صادقی اظهار داشت: یکی از دغدغه های من، قیمت گذاری شفاف و دسترسی آسان مردم به محصولات ذوب آهن است که این امر مستلزم حذف واسطه هاست. در این خصوص طی یک سال گذشته در این شرکت اقدامات خوبی  صورت گرفته است.
مهندس صادقی که مبتکر راه اندازی بورس در کشور است گفت: هم اکنون  فروش ما از طریق بورس است ولی جهت دسترسی عامه مردم به محصولات ذوب آهن، یک سیستم اینترنتی برای خرید طراحی شد. البته این سیستم با مشکلات بسیاری در خصوص نحوه خرید، واریز پول و مسائل مربوط به پول شویی مواجه بود که تمام این مشکلات حل شد. این کار سنگین در سال گذشته انجام شد و هم اکنون این سیستم برای  افتتاح رسمی آماده است.

وی افزود: از امروز مشتریان در سراسر کشور می توانند از طریق سایت ذوب آهن اصفهان، لینک ارتباط با مشتریان، لینک فروش اینترنتی محصولات، نسبت به خرید محصولات اقدام کنند.

وی اظهار داشت: محصولات موجود در سایت و قیمت پایه مشخص است و در واقع یک مزایده اینترنتی است که شرایط خوبی برای فروش محصولات ایجاد می کند.

مدیرعامل ذوب آهن در نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی در بخشی از سخنان خود به تولید ریل استاندارد در ذوب آهن صورت اشاره نمود و گفت: اگر تمام خط تولید ریل را به این محصول اختصاص دهیم، ظرفیت تولید آن ۴۰۰ هزار تن است که البته میزان مصرف کشور کمتر از این رقم است و باید این محصول را صادر کنیم.

وی افزود: در این خط، ریل مترو و تیرآهن های بال پهن هم تولید می شود.

مهندس صادقی با اشاره به اینکه ۳ هزار تن ریل در ذوب آهن تولید شده است و در انبار قرار دارد، اظهار داشت: قرارداد فروش ریل به راه آهن بسته شده اما هنوز این قرارداد جاری و نافذ نشده است چرا که راه آهن آن را براساس پرداخت ارزی تدوین نموده اما بانک مرکزی با اختصاص این ارز موافق نیست. البته با راه آهن در حال تعامل هستیم و اخیراً شاهد فعالیت راه آهن برای حل این مشکل بودیم.

اخلاق رسانه ای : استفاده از مطالب با ذکر منبع "چیلان آنلاین" مجاز است .