چیلان آنلاین
کدخبر : ۱۱۶۸۰
مرتبط با : اخبار
تاریخ : ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳:۳۴
در مجمع عمومی تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان مطرح شد
به گزارش چیلان، در مجمع عمومی فوق العاده تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان که 15 اسفند سال جاری در محل تعاونی نوردکاران برپا شد، حدود 60 تن از 76 شرکت عضو این تعاونی حضور بهم رساندند و از تامین نیاز صورت گرفته توسط تولیدکنندگان فولادی به خصوص فولاد مبارکه ابراز رضایت شد.
الگوی تعامل در همکاری تعاونی تنفا و فولاد مبارکه جواب داد

به گزارش خبرنگار  چیلان ، در ابتدای این نشست اعضای هیئت مدیره تعاونی گزارشی از عملکرد و فعالیت های تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان در سال ۹۵ را قرائت کردند که در این گزارش، مهمترین فعالیت این تعاونی در سال ۹۵ را باید همکاری سازنده و موفق با کارخانجات فولادی سراسر کشور دانست که اغلب نیاز اعضای تعاونی را پوشش دادند. از جمله همکاری با مجتمع فولاد مبارکه اصفهان که طی آن حدود ۳۸ هزار تن محصول میان راهی در اختیار تعاونی قرار گرفت.

به گفته مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره تنفا، تامین نیاز صورت گرفته توسط  کارخانجات فولادی کشور و بالاخص فولاد مبارکه، باعث شد تا بسیاری از اعضا و شرکت های تولیدکننده عضو تعاونی نوردکاران، شرایط بهتری پیدا کرده و افزایش تولید در دستور کار این واحدها قرار بگیرد.

در ادامه این نشست برنامه های سال ۹۶ توسط هیئت مدیره تعاونی ارئه گردید که مهمترین آن ها بهبود روند خرید و همکاری های سازنده با دیگر تامین کنندگان از آن جمله بود.

در پایان این نشست نیز از اعضا خواسته شد تا با حمایت بیشتر از این تشکل صنفی، وضعیت تولید، کسب و کار خود را بهبود بخشند. همچنین اعضا با افزایش سرمایه موافقت نمودند و اعلام شد که مجمع عمومی سالانه این تعاونی در نیمه اول سال ۹۶ برگزار خواهد شد.

اخلاق رسانه ای : استفاده از مطالب با ذکر منبع "چیلان آنلاین" مجاز است .