چیلان آنلاین
کدخبر : ۱۳۴۷۱
مرتبط با : اخبار
تاریخ : ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵:۱۹
دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد خبر داد:
با فراهم شدن مقدمات و زیرساخت های لازم برای برگزاری دوره های آموزشی آکادمی فولاد، اولین دوره آموزشی آن تحت عنوان «دوره کاربردی آهن سازی و احیاء مستقیم» مرداد ماه سال جاری برگزار می گردد.
نخستین دوره آموزشی آکادمی ملی فولاد ایران مرداد ماه برگزار می شود

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران به اشاره به آغاز به کار آکادمی ملی فولاد ایران از تیرماه سال جاری، از برگزاری نخستین دوره آموزشی این آکادمی در مردادماه خبر داد و گفت: خوشبختانه مقدمات و زیرساخت های لازم برای برگزاری دوره های آموزشی آکادمی ملی فولاد ایران فراهم شده و با اساتید مجرب و حرفه ای نیز هماهنگی شده است و به یاری خدا، نخستین دوره آموزشی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران تحت عنوان «دوره کاربردی آهن سازی و احیاء مستقیم» در روزهای ۲۴ و ۲۵ مردادماه برگزار خواهد شد.

سید رسول خلیفه سلطانی اضافه کرد: دوره های آموزشی آکادمی ملی فولاد در سطوح مختلفی برگزار می شود اما سطح اول آن هم تخصصی و کاربردی است و تلاش می شود در این دوره های آموزشی، موضوعات عمومی و تئوریک کمتری مطرح شده و سرفصل ها بیشتر بر موضوعات کاربردی و عملیاتی متمرکز شود. به طور مثال در دوره آموزشی مرداد ماه، علاوه بر تشریح انواع روش های آهن سازی، راهکارها و نکاتی برای پیشگیری از عیوب کوره احیاء ، افزایش کیفیت آهن اسفنجی تولیدی، تنظیم بهینه دما و فشار گاز احیاء و موارد مشابه ارائه خواهد شد.

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران مخاطب دوره های آموزشی آکادمی ملی فولاد ایران را تکنسین ها، کارشناسان و مدیران واحدهای تولیدکننده فولاد دانست و خاطر نشان کرد: سایر افراد علاقمند نیز می توانند در دوره های آموزشی ثبت نام کنند اما اولویت ثبت نام با واحدهای تولیدکننده فولاد عضو انجمن خواهد بود.

اخلاق رسانه ای : استفاده از مطالب با ذکر منبع "چیلان آنلاین" مجاز است .