چیلان آنلاین
کدخبر : ۴۱۲۹۱
مرتبط با : اخبار
تاریخ : ۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶:۰۳
در جلسه کمیته بومی سازی و توسعه تکنولوژی زنجیره آهن و فولاد که به میزبانی ایمیدرو و انجمن فولاد و حضور فیزیکی و مجازی مدیران بومی سازی و تحقیق و پژوهش شرکت های بزرگ فولادی و معدنی برگزار شد، مدیران و نمایندگان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت ها و تسهیلات کارگروه تولید بار اول این معاونت از شرکت های دانش بنیان را تشریح کردند.
در جلسه کمیته بومی سازی زنجیره آهن و فولاد تشریح شد: جزئیات حمایت کارگروه تولید بار اول معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
به گزارش چیلان،جلسه کمیته بومی سازی ایمیدرو و انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با حضور سید حمزه حسنی، دبیر کارگروه تولید بار اول معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد. در این جلسه که شرکت های فولادی و معدنی، مدیر محصول سامانه کارلینک (سامانه بومی سازی) و مدیر میز صنعت و معدن اندیشکده کوثر منطقه نوآوری شریف نیز حضور داشتند، مسائل و موارد مربوط به تولید بار اول مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. حسنی اعلام کرد: ارتباطات‌ و همکاری های سازمان یافته ای بین دو مجموعه برقرار خواهد شد.هم چنین در نظر داریم با همفکری و دستیابی به یک مدل، لینک ارتباطی بین سامانه بومی سازی ایمیدرو و بانک شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایجاد شود. دبیر کارگروه تولید بار اول از آمادگی این کارگروه برای انجام کمک و حمایت های همه جانبه از شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی خبر داد. یونسیان نیز با اظهار خرسندی از انجام بسیاری از پروژه های بومی سازی شرکت ها برای اولین بار در کشور،گفت: این پروژه ها با همت، تلاش، تقویت خودباوری و اعتماد به مهندسان و نخبگان داخلی، بومی سازی شده و اکنون مسیر بومی سازی در کشور از ساخت قطعات و تجهیزات به سمت طراحی، مهندسی و کسب دانش فنی در حرکت است و افق روشنی در حوزه بومی سازی در کشور وجود دارد.
اخلاق رسانه ای : استفاده از مطالب با ذکر منبع "چیلان آنلاین" مجاز است .