چیلان آنلاین
کدخبر : ۷۲۶۹
مرتبط با : اخبار
تاریخ : ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶:۴۴
به تکمیل و اتصال خطوط گاز کارخانه فولاد هفتکل، این کارخانه حداکثر تا آذرماه به بهره‌برداری خواهد رسید.
کارخانه فولاد هفتکل تا آذر به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش  چیلان ، سیدرضا موسوی مدیرعامل کارخانه فولاد هفتکل با بیان این مطلب اظهار کرد: خطوط گاز به کارخانه هفتکل متصل شده اما به علت عدم انجام تست‌های ایمنی و تست فشار این خطوط، هنوز گازرسانی انجام نشده است.

وی افزود: با انجام عملیات تست‌های ایمنی و فشار لوله‌های گاز این کارخانه و سپس گازرسانی به کارخانه فولاد هفتکل، حداکثر تا آذرماه کارخانه به بهره‌برداری خواهد رسید.

موسوی خاطرنشان کرد: کارخانه فولاد هفتکل با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احداث شد که حدود ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان وام بانکی و مابقی هزینه‌های شخصی بوده است. با به بهره‌برداری رسیدن این کارخانه برای ۸۰ تا ۱۰۰ نفر اشتغال زایی خواهد شد.

وی با بیان این‌که هنوز نیروهای مورد نیاز کارخانه فولاد هفتکل جذب نشده‌اند، گفت: تمام نیروهای مورد نیاز با اولویت شهرستان هفتکل و از طریق معرفی مراکز کاریابی و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان استخدام می‌شوند.

مدیرعامل کارخانه فولاد هفتکل ادامه داد: اگر نیروهای متخصص و ماهر موردنظر کارخانه در شهرستان هفتکل و سایر شهرستان‌های استان وجود نداشته باشند، ناچار به جذب نیرو از استان‌های دیگر هستیم.

اخلاق رسانه ای : استفاده از مطالب با ذکر منبع "چیلان آنلاین" مجاز است .