چیلان آنلاین
کدخبر : ۷۸۶۶
مرتبط با : اخبار
تاریخ : ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶:۵۹
دوازدهمین کنفرانس بازار فولاد آسیا 17 و 18 نوامبر (27 و 28 آبان) توسط پلاتس در بمبئی هند برگزار می شود و به استراتژی ها، فرصت ها و بازارهای جدید فولاد پرداخته خواهد شد.
پلاتس، کنفرانس بازار فولاد آسیا برگزار می کند

به گزارش  چیلان ، در این کنفرانس ازجمله موضوعاتی که مطرح خواهد شد، تاثیر قیمت های واردات هند به عنوان یکی از بازیگران کلیدی صنعت فولاد، آنالیز میزان تولید و مصرف جهت تعیین عرضه و بررسی روند تقاضا، بررسی راه حل های جهانی برای مسائل ضد دامپینگ و مازاد عرضه، معرفی بازیگران نوظهور فولاد در جنوب شرق آسیا، ارزیابی و واکنش بازار مواد اولیه همچون کک و سنگ آهن به کاهش قیمت ها و فرصت های توسعه و چشم انداز آینده صنعت فولاد می باشد.

تحلیل گران انجمن جهانی فولاد، رئیس پژوهشکده برنامه ریزی صنعت متالورژی چین، یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن آهن و فولاد چین، تحلیل گر ارشد بائواستیل، مدیر استراتژی شرکت آرسلورمیتال، اقتصاددانان شرکت سورستال، مسئول خرید مواد اولیه تاتا استیل، مدیر اجرایی فولادسازی JSW و SAIL، مسئولانی از شرکت Essar، مدیر فلزات بورس سنگاپور و مدیران بانک ICBC برخی سخنرانانی هستند که در دوازدهمین کنفرانس بازار فولاد آسیا سخنرانی خواهند کرد.

همچنین کیوان جعفری طهرانی، رئیس امور بین الملل انجمن سنگ آهن ایران هم از دیگر سخنرانان این کنفرانس خواهد بود که درباره موضوع چالش ها و فرصت های صنعت فولاد ایران صحبت می کند.

وی قرار است به تاثیر ایران بر صنعت فولاد جهانی، تاثیر آن بر عرضه و تقاضای جهانی چه در سطح دنیا و چه در سطح آسیا، چشم انداز فعلی و آینده صنعت فولاد ایران، تاثیر کاهش تحریم ها و آینده معادن سنگ آهن در ایران اشاره کند.

اخلاق رسانه ای : استفاده از مطالب با ذکر منبع "چیلان آنلاین" مجاز است .