چیلان آنلاین
کدخبر : ۹۳۲۹
مرتبط با : اخبار
تاریخ : ۱ دی ماه ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۸:۲۱
معرفی شرکت مجتمع صنایع قائم رضا:
شركت مجتمع صنايع قائم رضا در سال 1373 به عنوان يك پیمانکار عمومی و نیز شركت هولدينگ سرمايه گذار خصوصي با در اختيار گرفتن چندين شركت مهندسي، ساخت و اجرا، توسط جمعي از مديران و كارشناسان صنعت فولاد جهت اجراي پروژه ها بصورت EPC بنيا نگذاري شد تا پروژه های مختلف را بصورت كليد در دست، مديريت و اجراء نمايد.
در سودای دستیابی به بالاترین کیفیت ها

20150416091240cb-steel-industry-electric-motors-industrial-fan-blowers-stiavelli-fta-2

در سال ۱۳۸۶ با تاسیس شرکت هولدینگ سرمایه گذاری پرشیافلز اسپادانا، بخش هولدینگ سرمایه گذاری از بخش اجرای پروژه های پیمانکاری تف یکک گردید و شرکت مجتمع صنایع قائم رضا با ماموریت اجرای پروژه های عظیم صنعتی و کلید در دست به فعالیت خود ادامه داده است.

این شرکت دارای گواهینامه های پیمانکاری به شرح ذیل می باشد:

  1. رتبه کی رشته صنعت و معدن – سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
  2. رتبه کی رشته ابنیه و ساختمان – سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
  3. رتبه کی رشته تأسیسات و تجهیزات – سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
  4. رتبه سوم رشته نفت، گاز و پتروشیمی – سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
  5. رتبه پنجم رشته نیرو – سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
  6. و غیره …

حوزه فعالیت:

حوزه فعالیت مجتمع صنایع قائم رضا عبارت است از:

امکان سنجی و بررسی مطالعات بازار و تهیه گزارش توجیه فنی- اقتصادی اجرای پروژه های صنعتی به روش های: EPCF, EP, EPC, BOO, BOT

ارزیابی پروژه ها از منظر استانداردهای محیط زیست و مصرف انرژی

تامین منابع مالی پروژه ها

مدیریت اجرای پروژه

طراحی و مهندسی پایه و تفصیلی

اجرای عملیات ساختمانی

ساخت و تامین اسکلت فلزی،

تجهیزات مکانیکی و برقی و ابزار دقیق

بازرسی، کنترل کیفی و نظارت

نصب و راه اندازی

آموزش

بهره برداری

مزیت رقابتی

شرکت مجتمع صنایع قائم رضا به عنوان یکی از پیمانکاران عمومی کشور، افتخار اجرای بسیاری از پروژه های بزرگ ملی در صنایع فولاد، سیمان، نفت، گاز و پتروشیمی را دارد. این شرکت با استفاده از استعدادهای دوازده شرکت گروه، توانمندی عظیمی در زمینه های مهندسی، مدیریت، ساخت، تامین، اجرای کارهای ساختمانی، نصب، راه اندازی، آموزش و نظارت کلیه پروژه های زیر بنایی کشور به صورت کلید در دست را داراست. علاوه بر سالها تجربیات ملی، این مجتمع دارای توانمندی منحصر به فردی در تامین منابع مالی، ارائه خدمات بازرگانی و انجام امور بازاریابی در داخل و خارج کشور می باشد.

شرکت مجتمع صنایع قائم رضا علاوه بر دارا بودن نیروی انسانی زبده، با تامین محیط کاری ایده آل، بهترین فارغ‌التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور را جهت همکاری جذب کرده است.

همچنین این شرکت ضمن دسترسی به اطلاعات علمی و فنی و همکاری با منابع قابل اطمینان و به روز بین المللی، سابقه طولانی در جهت بهینه سازی عملکرد صنایع کشور را دارد. برای دستیابی به کیفیت که والاترین هدف قائم رضا است، در حال حاضر مدیریت تضمین کیفیت بر اساس ISO9001:2008 ، سیستم پیشنهادات، روش های HSE و ۵S اجرا می گردد.

همچنین این شرکت در تلاش است تا در آینده نزدیک مدل تعالی سازمانی (EFQM)، روش آنالیز خطا (FMEA) و مدیریت زنجیره ای تامین (SCM) را در شرکت اجرا نماید.

11

برنامه های شرکت برای سال های آینده

شناخته شدن به عنوان معتبرترین پیمانکار عمومی (GC) کشور در صنعت فولاد و توسعه فعالیت در سطح بین‌المللی، با تاکید بر نوآوری و انتقال فناوریهای روز، هدایت سرمایه گذاری ها در طرح های صنعتی و عمرانی با بازده اقتصادی مطلوب. همچنین ورود به صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع نیروگاهی به عنوان یک شرکت پیمانکار عمومی از طریق همکاری با شرکای قابل اعتماد خارجی و داخلی دستیابی به کیفیت، والاترین هدف شرکت قائم رضا می باشد و هر روز گام های بیشتری در این راه بر می دارد

تعدادی از شرکت های هم گروه عبارتند از:

شرکت های پیمانکار عمومی: شرکت مجتمع صنایع قائم رضا، شرکت مهندسی بین المللی فولاد تکنیک

شرکت های مهندسی و ساخت: شرکت میلاد سپاهان، شرکت مهندسی ساخت تجهیزات صنعتی )متک(، شرکت ساخت تجهیزات برق و سیالات فولاد )ساتها( شرکت های بازرگانی- خدماتی: شرکت تیام صفه، شرکت قائم تراز، شرکت آئین رایانه

شرکت های اجرایی: شرکت نصب تجهیزات صنایع قائم، شرکت بهسازان نوآوران اصفهان (بنا)

9

اخلاق رسانه ای : استفاده از مطالب با ذکر منبع "چیلان آنلاین" مجاز است .