چیلان آنلاین
کدخبر : ۹۹۶۲
مرتبط با : اخبار
تاریخ : ۲۷ دی ماه ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰:۳۰
دکتر مهدی کرباسیان، رئیس هیئت عامل ایمیدرو طی حکمی دکتر مرتضی هاشم پور سوادکوهی را به عنوان مدیر جدید مجتمع سنگ آهن سنگان خواف منصوب کرد.
مدیرعامل جدید مجتمع سنگ آهن سنگان منصوب شد

به گزارش  چیلان ، این حکم ۲۲ دی ماه ۹۵ ابلاغ شده و قرار است جلسه تودیع و معارفه مدیر مجتمع جدید سنگان هفته آینده برگزار گردد.

گفتنی است، پیش از این و از تیر ماه ۹۴، علی صدیقی فر مدیریت این مجتمع را برعهده داشت.

دکتر هاشم پور در سه حوزه متفاوت مدیریتی کارکرده است. در حوزه فرهنگی سالها به عنوان معاون پشتیبانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور و همچنین مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی مدیریت کرده، در حوزه فنی و مهندسی و اقتصادی قریب هفت سال مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان مازندران، رئیس سازمان صنایع و معادن مازندران، اولین رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران بودند و در بخش سوم و در سطح  ملی نیز مدیر عاملی شرکت ملی فولاد ایران و مدیر عاملی شرکت احداث صنعت ایران را در کارنامه سوابق کاری خود دارند.

مجتمع سنگ آهن سنگان با توجه به وجود ذخایر غظیم سنگ آهن، یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان این ماده معدنی در کشور است و نقشی اساسی در تامین نیاز طرح جامع فولاد برعهده دارد. این مجتمع برنامه های توسعه خود را با هدف ایجاد ۱۷.۵ میلیون تن سنگ آهن کنسانتره و ۱۵ میلیون تن گندله سنگ آهن آغاز کرده است.

اخلاق رسانه ای : استفاده از مطالب با ذکر منبع "چیلان آنلاین" مجاز است .