تازه ترین عناوین
فولادی های برتر در میان ۱۰۰ شرکت برتر IMI-100 معرفی شدند
در بیستمین دوره همایش شرکت های برتر ایران IMI100 اسامی شرکت های فولادی همچون شرکت فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، معدنی و صنعتی گل گهر، معدنی و صنعتی چادرملو، فولاد هرمزگان جنوب و شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه به عنوان شرکت های فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی و در میان 100 شرکت برتر از لحاظ میزان فروش/ درآمد دیده می شود.

به گزارش  چیلان ، رتبه بندی IMI100 در ۲۰ سال گذشته از سوی سازمان مدیریت صنعتی صورت می گیرد و روش آن براساس شاخص های واقعی، کمی و عددی و براساس الگوی برگرفته شده از رده بندی جهانی فورچون ۵۰۰ می باشد.

گفتنی است، شرکت فولاد مبارکه رتبه دوازدهم را در بخش درآمد/فروش در میان ۵۰۰ شرکت برتر از آن خود کرد. فروش این شرکت از حدود ۱۰۰ هزار و ۴۶۲ میلیارد ریال در سال ۹۴ به ۱۳۶ هزار و ۲۲ میلیارد ریال در سال ۹۵ رسیده است. شرکت فولاد خوزستان رتبه ۳۳، گل گهر رتبه ۳۸، چادرملو رتبه ۵۷، فولاد هرمزگان رتبه ۷۶ و میدکو رتبه ۸۰ را به خود اختصاص دادند.

فولادخوزستان درآمد/فروش را از ۴۲ هزار و ۱۹۷ میلیارد ریال در سال ۹۴ به ۴۸ هزار و ۲۳۲ میلیارد ریال در سال ۹۵/، گل گهر از ۲۲ هزار و ۲۳۸ میلیارد ریال به ۳۵ هزار و ۸۴۸ میلیارد ریال، چادرملو ۱۵ هزار و ۲۳۳ میلیارد به ۲۱ هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال، فولاد هرمزگان از ۱۰ هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال به ۱۵ هزار و ۱۳۴ میلیارد ریال و میدکو از ۱۰ هزار و ۱۵۷ میلیارد ریال به ۱۴ هزار و ۵۴۵ میلیارد ریال رساند.

شایان ذکر است، رتبه پنجم شرکت های برتر در ایجاد اشتغال و ارزش افزوده از میان ۵۰۰ شرکت، از آن فولاد مبارکه شد. میدکو همچنین جزو ۱۰ شرکت برتر صادرات گرا قرار گرفت.

2

تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
شناسه مطلب : 16880
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.