تفاهم نامه های ایمیدرو با شرکای خارجی همچنان به قوت خود باقی است
هنوز تفاهمنامه های ایمیدرو با شرکای خارجی برقرار است و این امید می رود که با سفر رئیس جمهور به اتریش و سوئیس نتایج خوبی در همکاری های بین المللی حاصل شود.

به گزارش  چیلان ، دکتر مهدی کرباسیان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  با اعلام اینکه هنوز تفاهمنامه ها با شرکای خارجی برقرار است، گفت: امیدوارم با سفر رئیس جمهور به اتریش و سوئیس به نتایج خوبی در همکاری های بین المللی برسیم.

وی در خصوص وضعیت تفاهمنامه‌های ایمیدرو با شرکای اروپایی که این روزها خبرهای مختلفی از لغو همکاری آنها با طرف ایرانی به گوش می‌ر‌سد، اظهار داشت: در حال حاضر ما با دو گروه از سرمایه گذاران خارجی روبه رو هستیم نخست گروهی که منتظر تصمیم گیری اتحادیه اروپا در همکاری با ایران هستند و دسته دیگر شرکت هایی که کارخانه در امریکا داشته یا سهامداران امریکایی دارند که خواستار عدم همکاری با طرف ایرانی هستند.

وی با اشاره به اینکه تعداد شرکت های گروه دوم در حوزه معدن زیاد نیست، افزود: هنوز تفاهمنامه ها با شرکای خارجی برقرار است که امیدوارم با سفر رئیس جمهور به اتریش و سوئیس به نتایج خوبی در همکاری های بین المللی برسیم.

معاون وزیر صنعت تصریح کرد: البته در سفری که به ایتالیا داشتم هم مذاکرات خوبی صورت گرفت که امیدوارم به افزایش همکاری‌ها منجر شود.

2

تاریخ انتشار : ۳ جولای ماه ۲۰۱۸ ساعت ۰۸:۰۹
منبع : تسنیم
شناسه مطلب : 19203
ارسال

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.