بازرس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در گفت و گو با چیلان تاکید کرد:کانال های فروش فولاد ایران در شرایط تحریم دچار تغییر و تحول شده است
انتظار داریم سال 98 رونق صنعت فولاد ادامه پیدا کند و صادرات فولاد افزایش یابد که دولت می تواند با یک برنامه ریزی هدفمند برای واحدهای کوچک فولادی به این رونق کمک کند.

احمد دنیانور بازرس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در گفت و گو با  چیلان  گفت: مدل های فروش فولاد ایران تحریم پذیر نیستند و تحریم ها نمی توانند کانال های ایران را مسدود کنند.

وی افزود: از سال گذشته ما تحریم بانکی و مالی هستیم اما با این وجود باز هم با رشد صادرات فولاد مواجه بودیم به طوری که در دو سال گذشته ۹ میلیون تن افزایش صادرات با این شرایط داشتیم.

دنیانور ادامه داد: نمی توان به این راحتی صادرات فولاد ایران را تحریم کرد. سال گذشته سال پر رونقی برای فولاد کشور بود و اگر صادرات ۱۰ درصد کاهش پیدا کرد به سبب تقاضای داخلی بود زیرا اولویت تولیدکنندگان فولاد، تامین بازار داخل است. انتظار داریم سال ۹۸ نیز این رونق ادامه پیدا کند و صادرات فولاد افزایش یابد که دولت می تواند با یک برنامه ریزی هدفمند برای واحدهای کوچک فولادی به این رونق کمک کند.

2

تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
شناسه مطلب : 26169
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.