تازه ترین عناوین
ارزانی به چیلان خبر داد:مسئولیت های اجتماعی در فولاد هرمزگان ساختارمند می شود
فرزاد ارزاني، مدير عامل فولاد هرمزگان در گفت و گو با چیلان با اشاره به اینکه فولاد هرمزگان به دلیل واقع شدن در بندرعباس با جامعه محلي در ارتباط است، گفت: این کارخانه به دلیل نوع ارتباطی که با استان دارد نقش تاثیرگذاری در اقتصاد این خطه از کشور ایفا می کند. علاوه بر این به دلیل تعامل با جامعه پیرامونی، ما وظيفه ي خود مي دانيم كه در حد توان در مسئوليت هاي اجتماعي ایفای نقش كنيم.

وی به اقداماتی که فولاد هرمزگان در سال های اخیر در حوزه مسئولیت اجتماعی انجام داده اشاره کرد و افزود: فولاد هرمزگان در سال های اخیر کمک های زیادی را با هماهنگی مسئولین استان انجام داده است که از آن جمله می توان به مواردی نظیر نوسازی و ساخت مدارس، کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد، کمک به هلال احمر، همکاری با کمیته امداد امام خمینی، ارتباط با روابط عمومی ادارات کل استان، ارتباط با ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ارتباط با رسانه های محلی استان، کمک به نهادهای مختلف استان، کمک به بخش های فرهنگی استان مثل نمایشگاه کتاب اشاره کرد.
ارزانی ادامه داد: طبیعتا اگر نیازهای جدیدی ایجاد شود باز هم کمک می کنیم. به طور مثال در بحران هایی که روی داده اند مانند سیل اخیر یک میلیارد تومان به سیل زدگان کمک شد.
وی در پایان تأکید کرد: برای اینکه بتوانیم همچنان تعامل خوبی با جامعه داشته باشیم سعی می کنیم این ارتباطات را منسجم تر و ساختارمند کنیم. همچنین سعی می کنیم از دانش جدید و به روز استفاده کنیم و ارتباط محکم تری با استان داشته باشیم.

2

تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲
شناسه مطلب : 28051
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.