تازه ترین عناوین
واحدهای فولادی با بخش معدن سر عناد ندارند
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: واحدهای فولادی و بخش معدن در کنار یکدیگرند و می توانند حافظ منافع همدیگر برای تولید بیشتر باشند و در ایجاد شرایط پایدار بهم کمک کنند.

به گزارش  چیلان ، مهندس منصور یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در گفتگو با  چیلان  در مورد عوارض سنگ آهن بیان داشت: در اتاق فکرهایی که پیش از این تشکیل شده اند ما به عوارض ۴۰ درصدی سنگ آهن اشاره کرده ایم چراکه قیمت ارزش گمرکی که برای سنگ آهن در نظر گرفته شده است رقم پایینی است.

وی افزود: دغدغه اصلی ما به عنوان یک شرکت بزرگ فولادی این است که به مواد اولیه با کیفیت در زمانی که نیاز داریم دسترسی پیدا کنیم.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه واحدهای فولادی و بخش معدن نیازمند فهم مشترک هستند اظهار داشت:اگر فهم مشترکی وجود نداشته باشد ممکن است این تصور اشتباه شکل بگیرد که واحدهای فولادی با بخش معدن سر عناد دارند، در حالی که این گفته به هیچ وجه درست نیست  و واحدهای فولادی و بخش معدن در کنار یکدیگرند و می توانند حافظ منافع همدیگر برای تولید بیشتر باشند و در ایجاد شرایط پایدار بهم کمک کنند.

وی افزود: امیدواریم در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که در دی ماه برگزار می شود به این مسئله توجه بیشتری شود تا شرکت های بزرگ فولادی دغدغه کمتری برای تأمین مواد اولیه داشته باشند.

2

تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷
شناسه مطلب : 28900
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.