مدیرعامل فولاد هرمزگان:تحریم ها خللی در تولید، بازرگانی و صادرات فولاد هرمزگان نخواهد داشت/ نهضت بومی سازی و استفاده از توان داخل
مدیرعامل فولاد هرمزگان در مورد تحریم های آمریکا گفت: ‎در شرکت فولاد هرمزگان این تحریم ها خللی در جریان فعالیت‌های تولیدی، مالی و بازرگانی و صادرات شرکت ایجاد نخواهد کرد.

مهندس ارزانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در پی اعمال تحریمهای جدید آمریکا و قرار گرفتن شرکت فولاد هرمزگان در لیست شرکتهای مشمول تحریم مطرح کرد: اعلام ‎تحریم‌های جدید موضوع جدیدی نیست و تحریم‌های اخیر چیزی اضافه بر آنچه تاکنون بوده است، ندارد.
‎فولاد هرمزگان از سال‌ها قبل همچون سایر بخش‌های اقتصادی کشور با تحریم روبه‌رو‌ بوده است. تحریم‌های اخیرآمریکا بیش از آنکه بر اقتصاد ایران اثرگذار باشد، اقدامی نمایشی از طرف این کشور است.
‎در شرکت فولاد هرمزگان این تحریم ها خللی در جریان فعالیت‌های تولیدی، مالی و بازرگانی و صادرات شرکت ایجاد نخواهد کرد.
‎یکی از فرصتهایی که از طریق تحریم ایجاد شده است راه اندازی نهضت بومی سازی در صنعت کشور است. با تدابیر هوشمندانه ای که از سال ها قبل از سوی مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی اندیشیده شد، فولاد هرمزگان نیز در همین راستا استراتژی بومی‌سازی و استفاده از توان داخل کشور را در دستور کار خود قرار داد و بخش بسیار زیادی از قطعات و مواد مورد نیاز خود را ، از این طریق تامین کرده و در معدود مواردی نیز با جایگزینی دیگر منابع عملا وابستگی خود را در این زمینه کاهش و ان را به نحو مطلوب مدیریت نموده است.
‎نکته مهم و قابل توجه این است که تحریم جدید عمدتا جنبه تبلیغاتی داشته و هدف ان محدودیت دسترسی شرکت ها به شبکه‌های فروش و بازرگانی میباشد درحالی‌که فولاد هرمزگان روابط تجاری و مستقل خود را داشته و تحریم اخیر تاثیری بر (ای پی اس ) و دیگر فعالیت‌های اقتصادی شرکت در داخل و خارج از کشور نخواهد داشت و با یاری خداوند به کلیه اهداف مد نظر خود دست خواهیم
‎یافت.

2

تاریخ انتشار : ۲۱ دی ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
شناسه مطلب : 29688
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.