مدیرعامل سیمیدکو خبر داد:ثبت رکورد تولید روزانه گندله در شرکت سیمیدکو/ گندله تولیدی، کیفیت بسیار بالایی دارد
مهندس مدنی‌فر، مدیرعامل شرکت سیمیدکو خبر داد که در کمتر از یک ماه از زمان آغاز رسمی راه‌اندازی کارخانه گندله شرکت سیمیدکو، اولین رکورد تولید روزانه این کارخانه ثبت شد.

به گزارش  چیلان ، مهندس مدنی‌فر، مدیرعامل شرکت سیمیدکو خبر داد که رکورد تولید کارخانه گندله این شرکت شکسته شد.

مدیرعامل شرکت سیمیدکو با بیان این مطلب افزود: بر اساس برنامه از پیش تعیین‌شده و برای تولید سال اول این کارخانه، تولید روزانه ۷۸۰۰ تن گندله پیش‌بینی شده بود که در کمتر از یک ماه از زمان آغاز فعالیت این کارخانه و در نیمه خرداد سال جاری با ثبت تولید ۸۳۰۶ تن گندله، از ظرفیت تولید تعیین شده عبور نمود.

مدیرعامل شرکت سیمیدکو این موفقیت را مرهون سیاست‌های وزارت صمت و تلاش‌های مدیران ارشد حوزه معدن و صنایع معدنی از جمله  ایمیدرو و شرکت فولاد خوزستان دانست.

وی همچنین اظهار داشت: اولین محموله تولیدی کارخانه گندله شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شرکت سیمیدکو به کوره احیاء مستقیم در شرکت فولاد شادگان شارژ شد و نتایج اولیه حکایت از متالیز بسیار یکنواخت و همچنین استحکام بالا و نرمه بسیار کم آهن اسفنجی تولید شده دارد. استحکام بالا و نرمه بسیار کم آهن اسفنجی تولید شده، نشان از کیفیت بسیار بالا و خوب گندله شرکت سیمیدکو دارد.

لازم به ذکر است شرکت سیمیدکو از شرکتهای تابعه هولدینگ فولاد خوزستان بوده و در شرقی‌ترین نقطه کشور، در منطقه سنگان، فعالیت می‌کند.

کارخانه تولید گندله شرکت سیمیدکو با ظرفیت ۵ میلیون تن طراحی شده و در فاز اول با ظرفیت تولید دو و نیم میلیون تن گندله در سال در اردیبهشت ماه سال جاری با توان متخصصان ایرانی و بدون حضور کارشناسان خارجی راه اندازی شده و به زودی با حضور مدیران ارشد نظام به‌صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

2

تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸
شناسه مطلب : 31673
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.