اختصاصی چیلان:خروج معاملات محصولات فولادی از بورس کالا تکذیب شد/ دستور رئیس جمهوری برای افزایش عرضه و کاهش قیمت محصولات فولادی/ جلسه تنظیم بازار فولاد «هم‌اکنون» در نهاد ریاست جمهوری
پیگیری چیلان از منابع آگاه نشان می‌دهد که خبر خروج معاملات محصولات فولادی از بورس کالا که امروز در فضای مجازی منتشر شد، صحت ندارد و رئیس جمهور هیچ‌گونه دستوری در مورد خروج فولاد از بورس کالا نداشته است.

پیگیری  چیلان  از منابع آگاه نشان می‌دهد که خبر خروج معاملات محصولات فولادی از بورس کالا که امروز در فضای مجازی منتشر شد، صحت ندارد و رئیس جمهور هیچ‌گونه دستوری در مورد خروج فولاد از بورس کالا نداشته است. این خبر در حالی منتشر شده که منابع موثق به  چیلان  گفتند که نه تنها هیچ برنامه‌ای برای خروج محصولات فولادی از بورس کالا وجود ندارد، بلکه رئیس جمهوری بر افزایش عرضه محصولات فولادی در بورس کالا و برنامه‌ریزی برای کاهش قیمت محصولات فولادی تأکید داشته‌اند.

#شنیده‌های_ چیلان _از_منابع_موثق حاکی از این است که «هم‌اکنون» جلسه‌ای در نهاد ریاست جمهوری با موضوع تنظیم بازار فولاد در حال برگزاری است. برگزاری این جلسه پیرو دستور رئیس جمهور مبنی بر افزایش عرضه محصولات فولادی در بورس کالا جهت ایجاد ثبات در بازار فولاد، صورت گرفته است.

2

تاریخ انتشار : ۶ مرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۲
شناسه مطلب : 32336
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.