برای نخستین‌بار؛“ترنج” بر محصولات لبنی کاله اوراق سلف موازی منتشر کرد
مشاور سرمایه‌گذاری ترنج برای نخستین بار بر روی شیر فرادمای کاله اوراق سلف موازی به ارزش 3000 میلیارد ریال منتشر کرد.

به گزارش  چیلان ، تامین‌ مالی از طریق بازار‌سرمایه یکی از خدمات مشاور‌ سرمایه‌گذاری ترنج است، این شرکت اخیرا با انتشار اوراق سلف موازی در بورس‌کالا برای شرکت سولیکو کاله به ارزش ۳۰۰۰ میلیارد‌ ریال تامین‌ مالی کرده است.

سررسید این اوراق ۱۸ ماهه با نرخ سود اسمی ۲۳ درصد است که شرکت سولیکو کاله در پایان ۱۸ ماه اصل و سود مبلغ اوراق را تسویه خواهد کرد. این مبلغ برای تامین سرمایه در گردش به منظور خرید مواد اولیه انجام شده است.

دارایی پایه مبنای انتشار این اوراق، شیر فرادما‌ کاله (UHD= ultra-high temperature) است که در بورس کالا پذیرش شده و شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج برای نخستین‌بار بر‌مبنای آن اوراق سلف موازی منتشر کرده است.

انتشار اوراق سلف بر روی محصولات شرکت‌های لبنی روشی نوین برای تامین مالی است که سایر شرکت‌های لبنیاتی و صنایع غذایی می‌توانند از این روش استفاده کنند، مهمترین مزیت تامین مالی از طریق اوراق سلف موازی بر روی محصولات، بازپرداخت اصل و سود اوراق در پایان سررسید انتشار اوراق است.

مشاور سرمایه‌گذاری ترنج تحت نظارت سازمان‌بورس، خدمات تامین‌مالی و عرضه‌ و پذیرش بنگاه‌های اقتصادی در بازار‌سرمایه را انجام می‌دهد. شرکت‌ها برای دریافت مشاوره رایگان سرمایه‌گذاری و تامین مالی با شماره‌ ۰۲۱۷۹۲۳۶ تماس حاصل نمایند.

1

 

2

تاریخ انتشار : ۸ اسفند ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۷
شناسه مطلب : 59081
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی