توسعه صنعتی با الگوی ایمیدرو؛ موشن گرافیکی از چیلانمشاهده کنید: فصل توسعه در ایمیدرو/ شاهکار ایمیدرو در سرعت‌بخشی به پروژه‌های صنعتی در اوج تحریم
توان مدیریتی برای عبور کشور از بحران‌های سیاسی اقتصادی، انتظاری است که افکار عمومی از دولت دارد؛ انتظاری که حقیقتاً در ایمیدرو برآورده شده است. سال‌های ۹۷ و ۹۸ و فصل اول سال ۹۹ شاهد اوج‌گیری راه‌اندازی طرح‌های معدنی و صنایع معدنی در سراسر کشور بودیم: راه‌اندازی ۳۸ طرح معدن و صنایع معدنی در دو دهه فعالیت ایمیدرو بی‌سابقه بوده است. ویدئوی چیلان در مورد «رویکرد توسعه‌ای ایمیدرو در شرایط تحریمی» را ببینید.

یکی از هوشمندی‌های ایمیدرو در شرایط تحریم، سرعت بخشیدن به استراتژی «بومی‌سازی» در قالب همکاری با تشکل‌ها صنفی، دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و معاونت علمی ریاست جمهوری است. از دیگر ابتکار عمل‌های ایمیدرو، طراحی منابع مالی و فعال‌سازی صندوق‌های سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدن و صنایع معدنی است. اجرای سریع طرح‌های توسعه‌ای، توسعه بومی‌سازی، پروژه‌های پژوهشی و استراتژی صحیح سرمایه‌گذاری و تأمین مالی، به ارتقای شاخص‌های توسعه‌ای ایمیدرو منجر شده است. موشن گرافیک جذاب   چیلان   در این مورد را ببینید:

2

تاریخ انتشار : ۳ شهریور ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۷
شناسه مطلب : 32632
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.