چیلان گزارش می دهد:برنامه ذوب آهن اصفهان برای کاهش عرضه به بازار داخل
معاون فروش ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه قیمت های فعلی اصلا راضی کننده نبوده و زیر قیمت های تمام شده است، گفت: ذوب آهن اصفهان قادر به کاهش تولید نیست بنابراین برای تنظیم بازار داخلی به افزایش صادرات می پردازیم.

دکتر احسان دشتیانه، معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن اصفهان در حاشیه سومین جلسه هم اندیشی مشترک تولیدکنندگان شمش و مقاطع طویل به خبرنگار  چیلان  گفت: براساس تصمیمات جلسه قبل، برخی واحدها نظیر فولاد خراسان کاهش تولید را در پیش گرفتند اما چون ذوب آهن اصفهان قادر به کاهش تولید نیست از این رو افزایش صادرات را در پیش گرفته تا عرضه خود به بازار داخل را محدود کند.

دشتیانه در مجموع نتایج این جلسات را مثبت ارزیابی کرد و افزود: تولیدکنندگان به این نتیجه رسیده اند که قیمت های فعلی اصلا راضی کننده نبوده و زیر قیمت های تمام شده است. بنابراین برنامه ریزی شده تا به صورت تدریجی و بدون هیجان قیمت ها به سطح واقعی خود بازگردد و معادل قیمت های جهانی شود.

شایان ذکر است که سومین نشست مشترک تولیدکنندگان شمش و مقاطع طویل فولادی اعم از میلگرد، نبشی، ناودانی و تیرآهن بعد از ظهر ۲۳ بهمن ماه سال جاری با مشارکت بیش از ۴۵ تولیدکننده از سراسر کشور در دفتر انجمن تولیدکنندگان فولاد برگزار شد و مقرر شد برای تنظیم بازار تعدیل مثبت قیمتی ۲۰۰ ریالی در هفته جاری اجرا شود.

2

تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۰
شناسه مطلب : 10884
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.