به مناسبت نخستین جشنواره و نمایشگاه فولاد ایران تشکیل شدکمیته ویژه ای در فولاد خرسان به دستور مدیرعامل
مهندس احمدی، مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان در راستای هرچه بهتر برگزارشدن نخستین جشنواره و نمایشگاه فولاد ایران، کمیته ویژه ای متشکل از مشاوران، معاونان و مدیران تشکیل داد.

مهندس احمدی در این کمیته، مشاور ارشد، معاونین برنامه ریزی و فناوری، بهره برداری و خرید و مدیر روابط عمومی را متولی مستند سازی فعالیت های بومی سازی و تعیین نیازهای ساخت داخل قطعات و تجهیزات فولاد خراسان نمود.

به گزارش  چیلان  به نقل از معاون برنامه ریزی و فناوری فولاد خراسان، اولین جلسه این کمیته در مورخه ۱۱ آذر با حضور اعضای کمیته و مدیران نواحی تولیدی، پشتیبانی فنی، خرید، آزمایشگاه ها، فناوری اطلاعات و تحقیق و پژوهش تشکیل شد.

مهندس اسماعیلی در این خصوص اطلاع داد: در این جلسه مقرر شد سوابق و مستندات بومی سازی های انجام شده در کارخانجات نورد، فولادسازی، احیای مستقیم، گندله سازی و همچنین سایر واحدهای پشتیبانی فولاد خراسان در کمیته های جداگانه ای در نواحی مربوطه تهیه و به همراه نیازهای هر یک از کارخانجات به ساخت داخل قطعات و تجهیزات در شرایط تحریم جهت به اشتراک گذاری در نمایشگاه بومی سازی آماده شود.

مدیرعامل فولاد خراسان در گفت و گو با  چیلان ، اظهار امیدواری نمود ابتکار انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در برگزاری جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد و معرفی سازندگان توانمند داخلی گامی مثبت در عبور از شرایط تحریمی در سال حمایت از کالای ایرانی باشد.

2

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۷
شناسه مطلب : 22704
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی
تازه ترین عناوین