فراخوان: آگهی فراخوان مجدد ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای: احداث انبار قطعات یدکی مرکزی فولاد شادگان
شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی ارزیابی کیفی نسبت به شناسایی شرکت‌های دارای رزومه کاری مناسب به منظور احداث انبار قطعات یدکی مرکزی طبق شرح کار تدوین شده از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید.

شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی ارزیابی کیفی نسبت به شناسایی شرکت‌های دارای رزومه کاری مناسب به منظور احداث انبار قطعات یدکی مرکزی طبق شرح کار تدوین شده از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید.

بنابراین از کلیه شرکت‌های واجد شرایط و دارای سوابق کاری مفید و مرتبط با موضوع مناقصه و دارای توانایی لازم جهت انجام موضوع مناقصه و ارائه ضمانتنامه بانکی معتبر، که مایل به شرکت در این ارزیابی هستند، دعوت می‌گردد پس از تاریخ نشر آگهی دوم با مراجعه به سایت اینترنتی این شرکت به نشانیhttps://ssico.ir  و دریافت اسناد مربوط به ارزیابی کیفی تأمین کنندگان احداث انبار قطعات یدکی مرکزی، پس از مطالعه و تکمیل آن، حداکثر تا تاریخ ۰۷/۰۴/۱۴۰۱ نسبت به ارسال اسناد مذکور (صرفاً دفترچه اسناد ارزیابی کیفی بهمراه CD کلاسه بندی شده مستندات) بصورت حضوری و یا از طریق پست پیشتاز و بارگذاری ضمائم و کلیه مدارک مورد نیاز در سامانه تأمین کالا و خدمات به نشانی http://pim.ssico.ir اقدام نمایند.

بدیهی است شرکت صنعت فولاد شادگان پس از بررسی اسناد و مدارک واصله و اطلاعات مندرج در فرم‌های ارزیابی در چارچوب ضوابط و مقررات نسبت به ارزیابی کیفی شرکت کنندگان اقدام و از شرکت‌های واجد شرایط جهت دریافت اسناد مناقصه از طریق ارسال دعوت نامه، دعوت بعمل خواهد آورد.

ردیف شماره مناقصه موضوع مناقصه مبلغ ضمانتنامه شرکت در مناقصه(ریال)  حداقل امتیاز کیفی جهت دعوت به مناقصه
  ۱ ۲۱۲۷۸۰ احداث انبار قطعات یدکی مرکزی ۷.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال ۶۵  از ۱۰۰
  • اعلام آمادگی و ارسال مدارک و پرسشنامه‌های تکمیل شده در ارزیابی کیفی، هیچگونه حقی را برای متقاضیان جهت شرکت در مناقصه‌های آتی این شرکت ایجاد ننموده و ارسال مدارک ارزیابی به منزله قبول آن‌ها در ارزیابی‌ها نمی‌باشد.
  •  حداقل تعداد مناقصه‌گران واجد صلاحیت پس از ارزیابی کیفی سه مناقصه‌گر می‌باشد.

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر:  ۳-۵۲۲۳۸۶۷۰-۰۶۱ داخلی۱۲۱.۱۲۲.۲۰۰شماره واتساپ پشتیبانی سامانه(صرفاً از طریق پیام): ۰۹۹۰۴۰۴۸۷۸۹

  • هزینه درج و یک مرحله تجدید چاپ آگهی بر عهده برنده است.

 روابط عمومی شرکت صنعت فولاد شادگان

شادگان 3

2

تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹
شناسه مطلب : 42749
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی