مهمتقسیط دو ساله مابه التفاوت نرخ برق صنایع/ وزارت نیرو بر عطف به ماسبق کردن نرخ برق سال ۱۴۰۲ اصرار دارد
مصطفی رجبی مشهدی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل توانیر در نامه ای به مدیران شرکت های برق منطقه ای و توزیع نیروی برق، از آنان خواسته مطالبات ناشی از اجرای ماده 3 قانون مانع زدایی از توسعه صنعت برق (افزایش نرخ برق صنایع) را حداکثر ظرف مدت 24 ماه تقسیط و وصول کنند.

به گزارش  چیلان ، مصطفی رجبی مشهدی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل توانیر در نامه ای به مدیران شرکت های برق منطقه ای و توزیع نیروی برق، از آنان خواسته مطالبات ناشی از اجرای ماده ۳ قانون مانع زدایی از توسعه صنعت برق (افزایش نرخ برق صنایع) را حداکثر ظرف مدت ۲۴ ماه تقسیط و وصول کنند.

این در حالی است که نرخ برق صنایع از جمله صنعت فولاد برای سال ۱۴۰۲ در بهمن ماه اعلام و عطف به ماسبق شد که مورد اعتراض تشکل های صنفی از جمله انجمن فولاد قرار گرفت و پیگیری ها برای ابطال این بخشنامه همچنان ادامه دارد.

اصرار شرکت توانیر برای دریافت مابه التفاوت نرخ برق صنایع در سال ۱۴۰۲ حتی به روش هایی مانند تقسیط حاکی از آن است که تعامل وزارت نیرو و صاحبان صنایع و تشکل ها نتیجه بخش نبوده و وزارت نیرو هم در تخصیص محدودیت ها و هم در افزایش نرخ برق، صرفاً نظرات صنایع را دریافت و با آنان تشکیل جلسه می دهد!

photo 2024 06 18 12 13 52

2

تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۱۵
شناسه مطلب : 60932
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی