پروژه فولاد راور در مرحله گشایش خط اعتباری ال‌سی قرار گرفت
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از گشایش خط اعتباری ال‌سی برای خریداری ماشین‌آلات پروژه کارخانه فولاد شهرستان راور خبر داد.

به گزارش  چیلان  به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، محمدرضا پورابراهیمی در ارتباط با آخرین وضعیت کارخانه فولاد شهرستان راور اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده در ارتباط با موضوع ساخت پروژه کارخانه فولاد شهرستان راور، گشایش خط اعتباری ال‌سی برای خریداری ماشین‌آلات این کارخانه توسط بانک تجارت صورت گرفته است و در حال حاضر عملیات سالن تولید این مجموعه ۹۸ درصد پیشرفت داشته و در حال اتمام است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ساخت بیش از ۲۰ درصد تجهیزات پروژه فولاد راور افزود: این پروژه دارای دو خط تولید است که هر کدام با ظرفیت ۳۵ هزار تن بوده و در حال حاضر کار راه‌اندازی دو خط این مجموعه در دست اجراست و خط سوم نیز در ادامه افتتاح خواهد شد که در مجموع ظرفیت این کارخانه در فاز اول به ۱۰۰ هزار تن می‌رسد.

وی افزود: با پایان فاز اول کارخانه فولاد شهرستان راور، عملیات ساخت فاز دوم این مجموعه با ظرفیت  ۱۰۰ هزار تن آغاز می‌شود که جمعا این کارخانه ۲۰۰ هزار تن آهن اسفنجی تولید خواهد کرد و حمل و نصب ماشین‌آلات این مجموعه حداکثر تا شش ماه دیگر انجام و ابتدای سال آینده کارخانه فولاد  شهرستان راور در فاز نخست با ظرفیت ۱۰۰ هزار تن کار خود را آغاز می‌کند.

پورابراهیمی خاطرنشان کرد: با اجرای فاز نخست کارخانه فولاد شهرستان راور زمینه اشتغال برای ۲۰۰ نیروی تخصصی نیز فراهم می‌شود که اولویت با مردم شهرستان راور است و به‌زودی آگهی استخدام آن توسط شرکت اعلام می‌شود.

2

تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۶
شناسه مطلب : 13833
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.