تازه ترین عناوین
یک تیر و چند نشان در ورق های گالوانیزه TOC تاراز
محصول گالوانیزه با پوشش محافظ TOC رنگی در شرکت تاراز تولید گردیده که یک محصول گالوانیزه با پوشش محافظت ویژه ای است که علاوه بر کروم 3 ظرفیتی دارای ترکیبات دیگری است که موجب افزایش مقاومت به خوردگی محصولات تا بیش از 270 ساعت می گردد.

مجید رضاپور، مدیرعامل شرکت ورق های پوشش دار تاراز چهارمحال در مصاحبه با  چیلان  با اشاره به اینکه یکی از محلول های کروم قابل اعمال بر روی ورق های گالوانیزه محلول کروم ۶ ظرفیتی است به تشریح قابلیت های این محلول پرداخت و گفت: این محلول در عین حال که خاصیت ضد خوردگی و ضد اکسیداسیون بسیار خوبی به ورق می دهد و قیمت پایین تری هم نسبت به انواع دیگر محلول های کروم دارد اما دارای مشکلات زیست محیطی و مضراتی برای سلامتی انسان ها است و به همین دلیل هم طی سالیان گذشته مصرف کروم ۶ ظرفیتی در اروپا محدود و نهایتا ممنوع گردیده است.

وی اظهار داشت: با توجه به رسالت اجتماعی و اخلاقی که شرکت تاراز همواره خود را در برابر آن مسئول و مقید می داند، از ابتدای شروع تولید، نوع محلول محافظ کروم ۳ ظرفیتی بوده که فاقد مشکلات زیست محیطی و بهداشتی است. در همین راستا و با الگو گرفتن از کشورهای پیش رو در زمینه تولید محصولات پوشش دار فلزی برای اولین بار در ایران محصول گالوانیزه با پوشش محافظ TOC رنگی در شرکت تاراز تولید گردیده که یک محصول گالوانیزه با پوشش محافظت ویژه ای است که علاوه بر کروم ۳ ظرفیتی دارای ترکیبات دیگری است که موجب افزایش مقاومت به خوردگی محصولات تا بیش از ۲۷۰ ساعت می گردد.

رضاپور یکی دیگر از ویژگی های کم نظیری این محصول را علاوه بر رعایت مسائل زیست محیطی و بهداشتی چنین عنوان کرد: این محصول موجب ایجاد اطمینان خاطر مشتریان از عدم ایجاد اکسید روی یا ایجاد لکه های برفکی در شرایط آب و هوایی به شدت مرطوب یا شرایط نگهداری بد خواهد بود.

2

تاریخ انتشار : ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱
شناسه مطلب : 17529
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.