کتاب سال فولاد 99

پیام مدیرعامل فولاد هرمزگان در پی کسب رکوردهای مختلف در خرداد ماه؛عزم فولاد هرمزگان برای تحقق ظرفیت اسمی در سال ۹۷
شرکت فولاد هرمزگان در خرداد ماه توانست سه رکورد در واحدهای فولادسازی، احیا مستقیم و‌ ریخته گری برجای گذارد و سه ماهه اول سال 97 را با امید به تحقق ظرفیت اسمی این شرکت در پایان سال 97 به پایان برساند.

به گزارش  چیلان ، در واحد احیا مستقیم رکورد تولید آهن اسفنجی در مدول A به میزان ۸۰ هزار و ۸۲۹ تن و در مجموع دو مدول ۱۵۸ هزار و ۲۴۱ تن به ثبت رسید.

این در حالیست که رکورد قبلی در این مدول ۷۶ هزار و ۲۵۱ تن و در مجموع دو مدول ۱۵۱ هزار و ۶۳۸ تن بود که  در اردیبهشت ۹۶ بوده است.

مهمترین رکورد این شرکت در خرداد ماه، رکورد تولید ماهیانه محصول اصلی و نهایی تختال است که با همت متخصصین و تلاشگران خود توانستند عدد ۱۳۵ هزار و ۶۹۹ تن در ماه را به ثبت برسانند.

رکورد قبلی تولید این محصول در سومین شرکت بزرگ فولاد سازی ایران مربوط‌ به فروردین ۹۷ و به میزان ۱۳۵ هزار و ۱۵۰ تن بوده است .

در پی کسب این موفقیت ها مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی این اتفاق خجسته را تبریک و ابراز امیدواری کرد سال ۹۷ نقطه عطفی در شرکت فولاد هرمزگان باشد.

فرزاد ارزانی در پیام تبریک خود به کارکنان این شرکت به منظور تحقق این هدف نوشت: کسب رکوردهای جدید در واحدهای احیا مستقیم، فولاد سازی و ریخته گری نتیجه مجاهدت های کلیه همکاران می باشد. با نظم و اراده ای که در کار و وظایف، ایجاد کرده اید سطح توانایی های شرکت ارتقا و هر ماه ظرفیت اسمی واحدها را محقق می نمایید و این نشان از باور و اعتقاد و میل به بهبود مستمر و هر چه بهتر شدن و در نتیجه الگو شدن دارد.

این موفقیت را به کلیه کارکنان و همچنین شرکت های پیمانکاری تبریک عرض نموده و اطمینان دارم این روند را در ماه های اتی ادامه خواهید داد و سال ٩٧ را به نقطه عطف فولاد هرمزگان تبدیل خواهید نمود.

2

تاریخ انتشار : ۳ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱
شناسه مطلب : 18929
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.