پوسکو به کمک فولادساز چینی آید
POSCO ICT که یک شرکت تابعه پوسکو کره جنوبی است اعلام کرد سیستم کنترل های خودکار و جرثقیل های هوشمند را برای واحد نورد پیوسته و نورد گرم شرکت آهن و فولاد شاگانگ جینگتانگ چین (SJUIS) در استان هبی را نصب می کند.

به گزارش  چیلان  به نقل از استیل مینت، SJUIS از سال ۲۰۰۹ به طور سالانه ۹.۷ میلیون تن فولاد ویژه خوردوسازی, لوله های فولادی و ورق های فولادی تولید می کند.

با استفاده از تکنولوژی شرکت پوسکو، SJUIS قادر خواهد بود تا سیستم لجستیک و ساخت کارخانه را خودکار نماید.

براساس گزارش ها، این فولادساز چینی با تکنولوژی جدید قادر خواهد بود خطوط تولید و سیستم لجستیک را به طور کامل و اتوماتیک کنترل نماید.

در ژانویه ۲۰۱۷ کارخانه تابعه پوسکو همچنین یک سیستم چرثقیل های خودکار را برای اسکله SJUIS نصب و راه اندازی کرده بود.

برای این مناقصه شرکت آلمانی Schneider و همینطور شرکت دانیلی ایتالیا نیز اعلام آمادگی کرده بودند که در نهایت پوسکو پذیرفته شد و این تکنولوژی را ارائه نمود.

POSCO ICT ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات و مهندسی است که سیستم های IT را برای شرکت ها و کارخانه های فولاد طراحی و ارائه می دهند.

فولادسازان چینی علاقه زیادی به کارخانه های هوشمند پیدا کرده است. چینی ها برنامه بازسازی بخش های مختلف را از سال ۲۰۱۵ در دستور کار قرار داده اند تا با کمبود عرضه مقابله کند و با ارتقا بهره وری رقابت پذیری خود در بازار را افزایش دهد. به همین دلیل کارخانه های هوشمند برای چینی ها اهمیت زیادی پیدا کرده است.

این شرکت تابعه پوسکو در سال ۲۰۱۵ نیز یک توافقنامه همکاری فنی با گروه آهن و فولاد هبی به امضا رسانده بود تا بتواند سیستم های پردازش آهن و فولاد تانشان را که یکی از شرکت های تابعه هبی است را اصلاح نماید.

POSCO ICT اخیرا نیز پرثقیل های اتوماتیک شرکت آهن و فولاد تانگشان را راه اندازی کرده است.

2

تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱
شناسه مطلب : 19583
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.