روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، سه عنوان برتر ملی را کسب نمود
روابط عمومی ذوب آهن اصفهان موفق شد در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که توسط انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار شد ، رتبه اول در بخش مقاله و رتبه دوم در بخش های بروشور و کتاب را کسب نماید.

به گزارش  چیلان ، در آئین ویژه ای لوح و تندیس رتبه های مذکور توسط دکتر محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر علی دارابی معاون امور استان های صداوسیما و جمعی از اساتید ارتباطات به بهرام جعفرپور کارشناس روابط عمومی شرکت به نمایندگی از تلاشگران این بخش، اهداء گردید.

سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی و دومین همایش تخصصی تولید محتوا در روابط عمومی با حضور تنی چند از مسئولین و کارشناسان ارتباطات و روابط عمومی سه شنبه ۲۶ تیرماه در تهران برگزار شد.

دکتر علی دارابی معاون امور استان های صداوسیما، استاد محمود مختاریان پیشکسوت ارتباطات و روابط عمومی، علیرضا نجفی کارشناس ارشد چاپ و نشر و مدرس دانشکده فنی، بهرام عفراوی طراح، محقق و مولف و علیرضا کتابدار مدرس و کارشناس ارشد ارتباطات در خصوص سواد بصری، شناخت روش‌های متداول چاپ با رویکرد نیازهای چاپی روابط عمومی، اثرگذاری گرافیک بر جذابیت محتوا و تولید محتوای چند رسانه ای متناسب با نیاز روابط عمومی ها و استفاده هوشمندانه از آن در این همایش سخنرانی نمودند .

2

تاریخ انتشار : ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵
شناسه مطلب : 19621
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.