با هدف کاهش فشار زندگی بر بازنشستگانتفاهمنامه همکاری میان صندوق بازنشستگی فولاد و فروشگاه رفاه امضا شد
صندوق بازنشستگی فولاد و فروشگاه رفاه با هدف فعال شدن تعاونی ها و ارایه خدمات بیشتر به بازنشستگان فولاد تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش  چیلان ، تفاهمنامه همکاری میان صندوق بازنشستگی فولاد و فروشگاه رفاه به امضای محمدجواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و رسول محمدی مدیرعامل فروشگاه رفاه رسید.

براساس این تفاهمنامه، به زودی کارت های اعتباری خرید کالا به مبلغ ۲ میلیون تومان برای خرید از فروشگاه های رفاه به بازنشستگان فولاد اعطا خواهد شد؛ بازپرداخت مبالغ این کارت ها نیز در یک دوره ۱۲ ماهه خواهد بود.

قرار است، فروشگاه رفاه برای بازنشستگان فولاد که از این فروشگاه خرید می کنند، قرعه کشی های ویژه ای نیز انجام دهد.

محمدجواد عسکری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: هدف ما این است که بهترین و بیشترین خدمات را با کمترین هزینه به بازنشستگان فولاد ارایه دهیم.

بر اساس این تفاهمنامه مقرر شد که برای هر یک از بازنشستگان، کارت دو میلیون تومانی شارژ شود. دوره بازپرداخت نیز ۱۲ ماهه خواهد بود که شش ماه اول از حقوق بازنشستگان کسر می شود و شش ماه دوم را صندوق بازنشستگی فولاد پرداخت خواهد کرد. البته بعد به مرور از حقوق بازنشستگان کسر می کند.

عسکری کاهش فشار زندگی بر بازنشستگان را از اهداف طراحی این کارت ها عنوان کرد و افزود: البته به غیر از کارت اعتباری، خدمات اجتماعی دیگری نظیر سفرهای زیارتی و سیاحتی و ارایه تسهیلات نیز برای آنها در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد درباره برنامه های آینده همکاری با فروشگاه رفاه نیز گفت: تعاونی هایی در سطح کشور داریم که توانایی تجهیز منابع خود را ندارند؛ درصدد اجرای طرحی با فروشگاه رفاه هستیم که بر اساس آن فروشگاه رفاه این تعاونی ها تجهیز و امکانات مورد نیاز را تامین کرده و کالاهای خود را عرضه کند.

وی افزود: با اجرای این طرح، تعاونی های فعال شده و به درآمدزایی خواهند رسید.

عسکری یادآور شد: با فروشگاه رفاه مذاکراتی داشته ایم تا در شهرهایی که این تعاونی ها وجود ندارد، فروشگاه رفاه تورهایی برگزار کند و بازنشستگان را با وسیله نقلیه به نزدیکترین فروشگاه رفاه انتقال داده تا بازنشستگان با کارت های اعتباری که دریافت می کنند، خرید خود را انجام داده و دوباره با وسیله نقلیه فروشگاه رفاه، به شهرهای خود بازگردند.

وی از بازنشستگان به عنوان گنجینه صنایع فولادی، معدنی و زغال سنگ کشور یاد کرد.

مدیرعامل فروشگاه رفاه نیز گفت: تلاش فروشگاه رفاه و صندوق بازنشستگی فولاد این است که کار شایسته و در شان بازنشستگان انجام دهند؛ ما در حوزه مسئولیت اجتماعی علاقه مند هستیم به یک طیف از مشتریان خود خدمات ویژه ای ارایه کنیم که بازنشستگان از این دسته هستند.

محمدی گفت: با این طرح، به دنبال آن هستیم که بازنشستگان فولاد با خیال آسوده خرید خوب و ارزان انجام دهند و امیدواریم امضای این تفاهم نامه، مبنایی برای همکاری های بیشتر دو مجموعه باشد.

مدیرعامل فروشگاه رفاه در پاسخ به این پرسش که بازنشستگان فولاد از چه زمانی می توانند از کارت های اعتباری استفاده کنند، گفت: از زمانی که این کارت ها بین بازنشسته توزیع شد، حداکثر یک روز بعد از آن می توانند با استفاده از این کارت ها از فروشگاه رفاه خرید کنند.

وی افزود: می توانیم از تعاونی های کوچکی که در سراسر کشور صندوق دارند، در زنجیره ارزش خود استفاده کنیم و با تجهیز منابع و بکارگیری کارکنان خود این تعاونی ها به بازنشستگان فولاد خدمت ارایه کنیم.

2

تاریخ انتشار : ۹ مرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
منبع : ایرنا
شناسه مطلب : 19849
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.