فولاد هرمزگان برای چهارمین سال متوالی صادرکننده نمونه استانی شد
مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه با حضور استاندار هرمزگان، معاون وزیر صمت، نمایندگان مجلس و مسئولین استانی برگزار و در پایان مراسم از شرکت فولاد هرمزگان به عنوان یکی از صادرکنندگان نمونه استان تجلیل شد.

به گزارش  چیلان  به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، محمد جعفر پارسی، معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان پس از دریافت لوح و تندیس گفت: در صادرات تختال، سال ۹۶ از لحاظ حجمی ۱۰ درصد و از لحاظ ارزشی  ۳۰ درصد شاهد رشد بوده ایم.

وی همچنین به افراد شاغل در این شرکت اشاره کرد و افزود: در شرکت فولاد هرمزگان ۱۵۹۰ نفر مشغول به کارند که با در نظر گرفتن شرکت های پیمانکاری این رقم به حدود ۳۸۰۰ نفر می رسد.

مدیر فروش و بازاریابی شرکت فولاد هرمزگان نیز با بیان اینکه شرکت فولاد هرمزگان یک شرکت صادرات محور است، گفت: توانستیم پس از تامین نیاز داخل، بیش از ۷۰ درصد محصول خود را صادر کنیم.

مهدی شکری زاده یادآور شد: در سال گذشته یک میلیون و صد هزار تُن محصولات اسلب را به بازارهای جهانی صادر کردیم.

شکری زاده ادامه داد: با توجه به اینکه شرکت فولاد هرمزگان یک شرکت صادارتی است سعی کرده ایم  محصولات را بر پایه صادرات تولید کنیم.

وی افزود: شرکت فولاد هرمزگان گریدهای ویژه داخلی را نیز تامین می کند.

مدیرفروش و بازاریابی شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به اینکه امسال برای چهارمین سال متوالی است که به عنوان صادر کننده برتر تجلیل شده ایم، تصریح کرد: شرکت های بزرگی از آسیا، اروپا و امریکای جنوبی  مشتریان ما هستند در کشور نیز اسلب های مورد نیاز استان هایی که کارخانه نوردی دارند را تامین کرده ایم.

شکری زاده اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی بر پایه صادرات، تمام تلاشمان را در حفظ و توسعه صادرات به بازارهای جهانی به کار می بریم.

در این مراسم همتی استاندار هرمزگان با تاکید بر نقش برجسته صادرکنندگان در مقطع حساس کنونی، صادرات را از محورهای اصلی پیشرفت و توسعه کشور دانست و گفت: در شرایطی که دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی راه انداخته است کشور ما به صادرکنندگانی نیاز دارد که با غیرت و تعصب ملی، در راستای اجرای تعهد اجتماعی به مردم گام بردارند.

2

تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۱
شناسه مطلب : 22478
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.