کتاب سال فولاد 99

شفاف سازی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان برای سهامداران:تست سرد پروژه هات شارژینگ با موفقیت صورت گرفته است/ آمادگی کامل ذوب اهن برای تولید ریل مترو/ بازاریابی برای فروش ریل UIC۶۰ در حال انجام است
منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب اهن اصفهان طی نامه ای به رئیس اداره نظارت بر ناشران بورسی برخی موارد از قبیل پروژه هات شارژینگ، تولید ریل مترو و بازاریابی ریل UIC60 را توضیح و تشریح کرد.

به گزارش  چیلان ، یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن در بند نخست نامه خود به رئیس اداره نظارت بر ناظران بورس آورده است: با توجه به اینکه دکتر سبحانی نماینده شرکت سرمایه گذاری صدر تامین می باشد به محض دریافت حکم رسمی مبنی بر معرفی نامبرده، موضوع از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

در بندهای بعدی این نامه آمده است: پروژه هات شارژینگ مربوط به شارژ مستقیم شمش از ایستگاه ۵ ریخته گری به نورد ۵۰۰ می باشد که مزیت آن صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی و هزینه های جابجایی و انتقال شمش است و تست سرد این پروژه با موفقیت صورت پذیرفته است.

در خصوص تولید شمش ریل نیز با احداث واحد گاززدائی از فولاد و تست موفقیت آمیز آن، امکان تولید شمش مورد نیاز برای تولید انواع ریل های مصرفی در کشور اعم از ۲۴۹، ۳۳، UIC۵۴ و UIC۶۰ در این شرکت ایجاد و تمامی مراحل تولید ریل ملی به صورت کاملا داخلی انجام خواهد شد.

ریل های U۳۳ و UIC۶۰ که تا کنون در ذوب آهن اصفهان تولید شده با استفاده از شمش های وارداتی بوده است در حالی که با راه اندازی واحد VD، امکان تامین داخلی این شمش ها مطابق با استاندارد مربوطه وجود دارد.

شایان ذکر است شرکت در حال بازاریابی در خصوص فروش ریل UIC۶۰ می باشد. همچنین این شرکت آمادگی کامل در خصوص تولید ریل مترو را دارد که در این خصوص مذاکراتی در حال انجام است و پس از انعقاد قرارداد با مشتریان از طریق سامانه کدال اطلاعات آن افشا می گردد.

2

تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹
شناسه مطلب : 22660
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.