کتاب سال فولاد 99

پیام مدیرعامل اسبق فولاد آلیاژی ایران برای جشنواره و نمایشگاه فولاد
مدیرعامل اسبق فولاد آلیاژی ایران طی پیامی حمایت از بومی سازی در نخستین جشنواره و نمایشگاه فولاد ایران را گام مهم و ارزنده ای در مسیر توسعه صنعت فولاد کشور عنوان کرد.

به گزارش  چیلان ، مدیرعامل اسبق فولاد آلیاژی ایران طی پیامی در حمایت از نخستین جشنواره و نمایشگاه فولاد نوشت: اعلام حمایت از بومی سازی گام مهم و ارزنده ای در مسیر توسعه صنعت فولاد کشور محسوب می شود. در ادامه متن پیام محمد ابراهیم قدیریان مدیرعامل سابق فولاد آلیاژی را خواهید خواند:

 گردهمایی مدیران صنعت فولاد و اعلام حمایت از بومی سازی صنعت فولاد در  نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران گام مهم و ارزنده ای در مسیر توسعه صنعت فولاد محسوب می گردد. با ورود شرکت های فنی مهندسی کشور به اجرای واحدهای احیاء مستقیم گامی اساسی در خود باوری ملی در عرصه فولاد کشور برداشته شد و در ادامه بخش های دیگری به تدریج بومی سازی گردیدند و امروز کشور در مدیریت اجرا از خود اتکایی مناسبی بر خوردار است. ساخت قطعات یدکی و مواد اولیه هم به تدریج به دستاوردهای صنعت فولاد افزوده شده است.

با شرایط جاری و نیاز مبرم کشور به اشتغال و رسیدن به چشم اندازهای توسعه در صنعت فولاد، لازم است که گام های بعدی در بومی سازی تمامی خطوط و تجهیزات فولاد و ورود به عرصه مهندسی برداشته شود و با اهتمام به تحقیق و توسعه و تولید دانش فنی، گام های نهایی برداشته شود. به عنوان یک سرباز عرصه این صنعت و تجارب قبلی، یقین دارم که این مهم با حمایت مدیران صنعت در یک بازه زمانی پنج ساله و با برنامه ریزی منسجم در دسترس قرار خواهد گرفت . با امید به فردایی روشن و ایرانی آباد.

محمود ابراهیم قدیریان

2

تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۱
شناسه مطلب : 22686
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.