به مناسبت نخستین جشنواره و نمایشگاه فولاد ایرانمبارکه با دست پُر آمد
شرکت فولاد مبارکه در نظر دارد جهت حمایت از تامین کنندگان، ایده های نوآورانه فن آوران و شرکت های دانش بنیان در نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با محوریت نمایشگاه جامع ارائه فرصت های بومی سازی رویدادهای زیر را برگزار نماید.

به گزارش  چیلان ، رویدادهایی فولاد مبارکه در جشنواره و نمایشگاه ملی در ۶ گروه ارائه می شود:

– بومی سازی (نمایشگاه بومی سازی فولاد مبارکه)

– ارائه ۶ تقاضای صنعتی در حوزه صنعت فولاد

– عرضه فناوری ها و محصولات دانش بنیان به صنعت فولاد کشور

– پنل های تخصصی

– کارگاه تخصصی آموزشی

– فراخوان پژوهشی

پنل تخصصی که فولاد مبارکه در نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد در نظر گرفته شامل نقش اکوسیستم دانش بنیان برای نوآوری صنعت فولاد می باشد.

شایان ذکر است که این شرکت، همزمان با برگزاری نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، سالن ویژه ای به شرکت‌ های فناور و دانش ‌بنیان اختصاص یافته داده است تا با ارائه محصولات و فناوری های مرتبط با صنعت فولاد، زمینه مذاکره و تفاهم تجاری با تولیدکنندگان فولاد با محوریت مجتمع فولاد مبارکه اصفهان فراهم آید. نمایشگاه اختصاصی و برگزاری جلسات تخصصی B2B بین عرضه‌کنندگان و بهره‌برداران اصلی صنعت فولاد از جمله بخش های این برنامه است.

همچنین کارگزار تبادل فناوری شبکه فن ‌بازار ملی ایران نیز برای تسهیل مذاکرات و تفاهمات تجاری منجر به توسعه بازار محصولات شرکت ‌های دانش‌بنیان در این رویداد حاضر می ‌باشد.

در کارگاه تخصصی آموزشی نیز که همزمان با نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران برگزار خواهد شد، این شرکت، جهت آشنایی مدیران صنعت فولاد با مفاهیم نوآوری و ابزارهای آن دو کارگاه تخصصی آموزشی با عناوین “لزوم نوآوری برای بقا در صنعت فولاد” و “مروری بر ابزارهای کلیدی نوآوری باز و شکل دهی به اکوسیستم نوآوری در صنعت فولاد” برگزار خواهد کرد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت فولاد مبارکه به آدرس loc.msc.ir مراجعه نمایند.

2

تاریخ انتشار : ۹ دی ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶
شناسه مطلب : 23276
ارسال
برچسب ها

150180

ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.